Iranian Agriculture News Agency

فخیم زاده در گفت وگو با ایانا خبر داد:

مهدی فخیم زاده از دیروز راهی شمال کشور شد تا فیلم ناتمامش را تکمیل می کند.

پیگیری فیلم «مشت آخر» از امروز

این نویسنده، بازیگر و کارگردان سینمای ایران به خبرنگار فرهنگ و هنر ایانا گفت:«برای پیگیری فیلمبرداری بخشهای باقیمانده از فیلم به شمال آمده ایم و از امروز کار را دوباره کلید می زنیم. چند سکانس محدود باقیمانده بود که به دلیل بروز تصادف موفق به گرفتن آنها نشده بودیم. پس از بازبینی لوکیشن ها در روزهای اخیر از امروز فیلمبرداری این بخشها انجام خواهد شد».

به گفته او با تکمیل فیلم «مشت آخر» مراحل فنی باقیمانده نیز انجام می گیرد تا برای اکران آماده شود.

فیلمبرداری فیلم سینمایی کمدی اکشن اجتماعی و خانوادگی «مشت آخر» به کارگردانی مهدی فخیم زاده اوایل خرداد در نوشهر آغاز شد، ولی به دلیل بروز سانحه تصادف او ناتمام ماند.

فخیم زاده حال جسمی خود را پس از حادثه مذکور خوب توصیف کرد.

به گفته این کارگردان، تدوین فیلم را مهدی سعدی بر عهده دارد.

«مشت آخر» به تهیه کنندگی سیدحامد حسینی، نوزدهمین فیلم فخیم زاده در مقام کارگردان است و فیلمنامه اش را هم خودش نوشته.

مشت آخر

در «مشت آخر» با نام قبلی «مشت در وقت اضافه»، گوهر خیراندیش، احمد نجفی، رامین راستاد، گلناز خالصی، حمیدرضا قلی خانی، سیاوش معمارزاده، آتنا مهیاری همراه با خود فخیم زاده به ایفای نقش می پردازند.

علیرضا زرین دست به عنوان مدیر فیلمبرداری، عباس بلوندی طراح صحنه و لباس، عباس رستگارپور مدیر صدابرداری و محمد گل افشار به عنوان طراح گریم با این فیلم همکاری دارند.

آخرین ساخته مهدی فخیم زاده در سینما فیلم «هم نفس» با بازی رویا نونهالی، مریلا زارعی، ناصر آقایی و خود وی بود که سال ۸۲ روی پرده رفت.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید