Iranian Agriculture News Agency
«صندوقچه راز گنجور» آماده اجرا

نمایش «صندوقچه راز گنجور» که از جمله نمایش‌های بخش صحنه‌ای جشنواره نمایش عروسکی است که با کمک و همراهی مخاطبان به صحنه می‌رود و مخاطبان کودک و نوجوان درپیشبرد داستان و رسیدن به هدف پایانی آن نقش اساسی ایفا می‌کنند.

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی نمایش، نمایش «صندوقچه راز گنجور» نوشته ثمین زهدانی با کارگردانی مشترک هانی حسینی و مرضیه نادری آماده اجرا شده است.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: پلشت که موجودی پلید است، شادی را از مردمان یک سرزمین می‌گیرد.  مردم کم کم تبدیل به افرادی غمگین می‌شوند. پسری 7 ساله به نام گنجور که نزد سیمرغ بزرگ شده تصمیم دارد به سراغ پلشت برود و شادی را پس بگیرد. اما برای رسیدن به هدفش باید مراحلی را پشت سر بگذارد.

به گفته کارگردان، تماشاگر در اجرای «صندوقچه راز گنجور» نقش کلیدی دارد. شخصیت‌های نمایش برای رفع مشکلات و حل گره داستان از مخاطب کمک می‌گیرند و با آن‌ها همراه می‌شوند.

این نمایش فضایی کاملا دیجیتال دارد و برای آن بازی طراحی و انیمیشن ساخته شده است. مخاطب «صندوقچه راز گنجور» در فضایی شبیه یک بازی کامپیوتری قرار می‌گیرد. عروسک‌های نمایش نیز با کمترین واسطه بیشترین تعامل را با مخاطب دارند.

هانی حسینی، رامین کهن، میلاد رمضانی و فاطمه خدابنده‌لو بازیگران و بازی‌دهندگان نمایش هستند.

طراحی و ساخت عروسک را مرضیه نادری و صدف بیگدلی به عهده دارند.

فضای دیجیتال و انیمیشن کار مسعود جعفری و خلق فضای دیجیتال و اینتراکتیو کاری از آرمان مقدم است.

موسیقی نمایش نیز کاری از حسین کیان است.

هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک با دبیری مرضیه برومند یکم تا هفتم شهریور ماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید