Iranian Agriculture News Agency

مستند «حقیقتی شبیه به افسانه ها» با موضوع «خانواده محب» روز شنبه 20 مرداد در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا رونمایی شد.

رونمایی مستند «حقیقتی شبیه به افسانه ها»

 

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی روایت فتح، مستند «حقیقتی شبیه به افسانه ها» به کارگردانی سید علی غمخواری و تهیه کنندگی سیاوش نقیبی شنبه 20 مرداد در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا با حضور مسئولان شهرستان، رونمایی شد.

این مستند که تازه ترین تولید روایت فتح به شمار می رود در قالب بازسازی صحنه ، مصاحبه و نریشن به زندگی خانواده انقلابی و شهید پرور محب می پردازد.

خانواده محب ،با کوچ از روستای صحرا رود به شهرستان فسا، فعالیت های انقلابی خود را آغاز می کنند و حتی منزلشان در اختیار گروه های مبارز انقلابی و اسلام گرا قرار میگیرد . پدر شهدا، مرحوم حاج صادق محب در تظاهرات عید فطر 57 جز فعالان راهپیمایی بود که بر اثر گلوله دژخیمان رژیم پهلوی از ناحیه پا به شدت مجروح شد. پس از انقلاب نیز راه خود را را ادامه داده و سه شهید مفقود الاثر و یک جانباز تقدیم انقلاب کردند.

سیاوش نقیبی تهیه کننده مستند حقیقتی شبیه به افسانه ها در مراسم رونمایی از مستند هدف از تولید اینگونه مستندها را معرفی خانواده های مظلوم و حماسه آفرین سالهای انقلاب و بعد از انقلاب عنوان کرد و گفت :بهترین الگو برای جوانان امروز این خانواده ها هستند که می توان به مرحوم حاج غلامحسین محب به عنوان یک مدیر جهادی و حزب اللهی در دهه 60 و 70 اشاره کرد.

در حاشیه این مراسم ، رونمایی رمانی با همین موضوع به نام «ناگهان یوسف»، نوشته ی دکتر ساجده تقی زاده نیز در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فسا به انجام رسید.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید