Iranian Agriculture News Agency
سرپرست انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب شد
 
محسن سلیمانی فارسانی نویسنده ،کارگردان و بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون کشور، ازسوی سرپرست بنیاد فرهنگی روایت فتح به عنوان سرپرست انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب و معرفی شد.
به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی بنیادفرهنگی روایت فتح ، محمد حبیبی سرپرست بنیاد فرهنگی روایت فتح ، طی حکمی محسن سلیمانی رابه عنوان سرپرست جدید انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب کرد.
 در قسمتی از این حکم آمده است: امید است با یاری و اتکا به ذات حضرت احدیت(جل جلاله) و تعامل سازنده و استفاده حداکثری از ظرفیت ها و توانمندی های موجود درعرصه تئاترکشور و بهره گیری مناسب از امکانات مادی و معنوی در اعتلای کمی و کیفی و رشد روزافزون جریان عظیم تئاترمقاومت در صحنه های داخلی و خارجی کوشا ، موثر و موفق باشید.
محسن سلیمانی فارسانی متولد  1348فارسان ، دارای مدرک کارشناسی کارگردانی ازدانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران می باشد و سابقه نویسندگی ،کارگردانی و بازی در نمایش های مختلف و چندین مجموعه تلویزیونی و سینمایی در کارنامه هنری وی به چشم می خورد.
 معاونت هنری انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس ، عضویت در شورای تخصصی تئاتر سازمان بسیج ، داوری و مدیریت اجرایی در جشنواره های متعدد داخلی همچون جشنواره تئاتربسیج ، جشنواره تئاتر مقاومت و جشنواره بین المللی تئاترفجر از جمله سوابق وی درعرصه هنرهای نمایشی کشور به شمار می رود.
 پیش از این محمد حبیبی به عنوان مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب شده بود که با استعفای احسان محمد حسنی جایگزین وی در سمت مدیریت بنیاد فرهنگی روایت فتح شد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید