Iranian Agriculture News Agency
مهران راد پرفورمنس «پیله» را اجرا می کند

«پیله» عنوان پرفومنسی مشارکی است که توسط مهران راد به صورت آنلاین بزودی اجرا می شود.

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی این اجرا٬ مهران راد گفت:محل این اجرا اهمیتی ندارد چراکه مخاطبان به صورت آنلاین آن را نگاه می کنند. در این اجرا قرار است به مدت پنج روز در محلی جلوی چشم مخاطبان زندگی کنم و مشارکت آنلاین مخاطبان در آن اهمیت زیادی دارد. در حال حاضر مشغول به آماده سازی زیرساخت این اجرا و همچنین منتظر صدور اجازه اجرا از سوی دفتر تجسمی هستیم.

او افزود:این اجرا نوعی هنر موقعیت ساز به شمار می رود و بیشر تجربه مشارکت مخاطب اهمیت دارد تا خوانش آن ها از اثر.

پیله برپایه تجربه شخص خودم طراحی شده و ریشه های روانشناختی دارد و احساس میکنم این یک تجربه همه‌گانیست و اکثر ما به نوعی آن را تجربه می کنیم.

 این هنرمند افزود: در روز آخر اجرا ویدیویی پخش می شود و مخاطب متوجه التزام و ایده پروژه می شود.امیدوارم در طول اجرا مخاطب صبوری کند و تاپان اجرا تحلیل و خوانش خود را به اشتراک نگذارد، چراکه برداشت‌ها می تواند درست نباشد و ازایده این اجرا دور باشد. پس از اخذ مجوز اجرا، لینک‌ها و تاریخ اجرای این پروژه منتشر می‌شود.

 مهران راد تاکنون  اجرای نمایش میکرو تیاتر مترسک به عنوان کارگردان و نویسنده٬ نمایشگاه بدون سیگنال (اجرا در۱۰ گالری تهران آران- آن- اعتماد- خاک- سیحون- شیرین- طراحان آزاد-ماه- محسن٬ نمایشگاه سیاسی-اجتماعی گالری اعتماد٬ نمایشگاه آرت اکسپوطوری گالری آریا٬ تفاقن همه از گربه های ایرانی خبر دارند گالری اعتماد٬ چیدمان (خاطرات زندانیان‌سیاسی‌زندان قصر) باغ موزه قصر٬ اجرای ویدیو مپینگ ساختمان مارکف باغ موزه قصر٬ اجرای نقش آقای‌هلیکوپتر درنمایش مترسک، به کاگردانی محمدحسن معجونی٬ اجرای پروژه صلح «هم‌تجربگی» گالری اعتماد وطراحی محصول سبز تاسمه را در کارنامه خود دارد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید