Iranian Agriculture News Agency
نمایش بزرگ میدانی «فصل شیدایی» به زنجان رسید

شانزدهمین فصل از اجرای نمایش بزرگ میدانی و چند‌رسانه‌ای «فصل شیدایی» از  پنجم تا چهاردهم مردادماه در زنجان روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی فصل شیدایی، نمایش بزرگ میدانی و چندرسانه‌ای «فصل شیدایی» از «هبوط حضرت آدم» تا «ظهور امام زمان(عج)» و همچنین سیر «انقلاب اسلامی»، که پیش از این در 15 استان کشور اجرا شده بود، اینبار به مدت 10 شب در زنجان به نمایش در می‌آید.

این نمایش از پنجم تا چهاردهم مردادماه با میزبانی بیش از 5 هزار نفر از ساعت 20:30 در شهر زنجان، انتهای کوی فرهنگ، جنب بازار روز(جمعه بازار) اجرا می‌شود.

در این دوره برگزاری نمایش «فصل شیدایی» 11 رخداد بزرگ تاریخی از جمله هبوط حضرت آدم، غدیرخم، قیام عاشورا، ظهور امام زمان(عج)، همچنین دوران پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و بخش جدید نمایشی «عملیات کربلای4 و5» به اجرا گذاشته میشود. 

ورود عموم برای تماشای این نمایش رایگان بوده و علاقمندان می توانند برای تهیه ی بلیط به فروشگاه پاتوق کتاب به نشانی خیابان امام، جنب امامزاده سید ابراهیم، فروشگاه محصولات ایرانی اسلامی منهاج (واقع در خیابان سعدی وسط) و مساجد و پایگاههای مقاومت بسیج سطح شهر مراجعه کنند. 

طراح و کارگردان نمایش بزرگ فصل شیدایی سعید اسماعیلی و نویسنده و راوی متون نیز «رسالت بوذری» است. «مؤسسه مُهَنّا» با حمایت و همراهی «سازمان هنری رسانهای اوج» و  «سپاه انصارالمهدی استان زنجان» این نمایش را اجرا خواهند کرد.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید