Iranian Agriculture News Agency

برای چشم‌انتظاری مادران شهدای غواص؛

محمدمهدی فکریان از اکران نماهنگ «آغوش امن» در جشنواره ملی فیلم ایثار خبر داد.

رضا صادقی برای نماهنگ «آغوش امن» خواند

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره ملی فیلم ایثار،  نماهنگ «آغوش امن» با صدای رضا صادقی روایتی است از چشم انتظاری مادران شهدای غواصی که در عملیات کربلای 4 به شهادت رسیدند. پیکر این شهیدان پس از سال‌ها انتظار در سال 1394 شناسایی و به وطن بازگشت.

محمدمهدی فکریان به مدت 5 دقیقه این نماهنگ را با ترانه یاحا کاشانی ساخته و در نوشتن متن علی طادی نیز همکاری داشته است.

فکریان با این توضیح که نماهنگ «آغوش امن» از نوشتن فیلمنامه تا تدوین نهایی، حدود یک ماه زمان برد، گفت: این کار به سفارش خانه موسیقی بسیج و سفیر فیلم تولیده شده. فیلمبرداری بخش‌هایی از این اثر در شهرک سینمایی دفاع‌مقدس و بخش‌هایی نیز در خانه‌ای قدیمی در تهران صورت گرفته است. الهه امینیایی و روژین نورایی در این اثر ایفای نقش دارند. جلوه‌های بصری نیز به عهده سیدمصطفی میرحسینی بود.

وی که متولد سال 1372 است برگزاری جشنواره فیلم ایثار را فرصت مناسبی برای حضور جوانان انقلابی دانست که با این محوریت کار می‌کنند و در رویدادهای دیگر کمتر به آن‌ها بها داده می‌شود.

فکریان اضافه کرد: چه خوب است اگر این رویداد برای تولیدات بعدی از جوانان حمایت کند تا دغدغه مالی نداشته باشند و برای ادامه کار انگیزه پیدا کنند. حضور داوران سرشناس نیز قوت قلبی برای شرکت‌کنندگان این جشنواره است.

دومین جشنواره ملی فیلم ایثار با دبیری سیدمرتضی حسینی در روزهای 30 و 31 تیرماه در مجتمع فرهنگی هنری اسوه برگزار می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید