Iranian Agriculture News Agency
رونمایی از تیزر نمایش دیگری به کارگردانی محمد حاتمی

تیزر نمایش «دیگری» به کارگردانی محمد حاتمی رونمایی شد.

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی نمایش، «دیگری» به کارگردانی محمد حاتمی از چهارشنبه 27 تیر الی 25 مرداد ساعت 20:45 در تالار حافظ روی صحنه می‌رود. تیزر نمایش «دیگری» به تازگی رونمایی شده است.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: قصه این اثر نمایشی حکایت از زندگی زنی نویسنده دارد که در حوادث پیرامون اجتماعش سخت درگیر می‌شود و آخرین رمانش را بر اساس اتفاقات اطرافش پایه‌ریزی می‌کند به شکلی که او غرق در جهانی دیگری با قصه دیگری  می‌شود. (دیگری مرثیه برای خندیدن)

بازیگرانی که در نمایش «دیگری» ایفای نقش می کنند عبارتند از: خسرو شهراز، توماج دانش بهزادی مهمان از گروه «تئاتر پراکسیس»، نوشین اعتماد، لاله مرزبان و محمد حاتمی.

از دیگرعوامل این نمایش می توان به مدیر اجرایی: شیرین خشایی، طراح لباس: هلیا شکری، دستیار یک کارگردان: پیمان بلاغی، منشی صحنه: زهرا فراهانی، عکس: علیرضا شیوا، گروه موسیقی تهران الف و مشاور رسانه و روابط عمومی علی دهبان اشاره کرد.

پیش از این نمایش محمد حاتمی نمایش «پالت» را در ایرانشهر سالن استاد ناظرزاده کرمانی به عنوان کارگردان روی صحنه داشته است.

علاقه‌مندان به تماشای این نمایش می‌توانند برای خرید بلیت به سایت تیوال و یا بصورت حضوری به تالار حافظ واقع در خیابان رازی_ خیابان استاد شهریار_ روبروی تالار وحدت، سالن حافظ مراجعه کنند.

 

حجم ویدیو: 9.24M | مدت زمان ویدیو: 00:00:52
انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید