Iranian Agriculture News Agency
«گزارش وضع هوا» از اول مرداد در تالار قشقایی

عاطفه تهرانی از اجرای نمایش «گزارش وضع هوا» از اول مردادماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر خبر داد.

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی تئاتر شهر،عاطفه تهرانی کارگردان و طراح حرکت تئاتر درباره جدیدترین فعالیت گفت: قرار است از اول مردادماه ساعت ۲۰:۳۰ نمایش فیزیکال «گزارش وضع هوا» در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه برود. این اثر نمایشی یک کار گروهی است و بازیگران آن همگی از هنرجویان کارگاه های آموزشی من هستند.

وی درباره داستان نمایش توضیح داد: «گزارش وضع هوا» قصه و خط داستانی ندارد و اثری برپایه حرکات فیزیکال است و به شکل مدرن اجرا می شود. در این نمایش زندگی روزمره آدم ها مورد توجه قرار دارد. این نمایش دکور نیز ندارد و بیشتر تلاش کردیم روی نور، موسیقی و حرکت متمرکز شویم.

تهرانی در پایان صحبت هایش متذکر شد: «گزارش وضع هوا» از بخش های مختلفی تشکیل شده است که در هر بخش به موضوع متفاوتی می پردازیم. این نمایش به احساسات افراد می پردازد و ارتباطی به مسایل اجتماعی، سیاسی و یا فرهنگی ندارد بلکه حس های خاص افراد را در موقعیت های مختلف به تصویر می کشد و انتخاب نام «گزارش وضع هوا» هم در همین راستا صورت گرفته است.

تهرانی که کار خود را از سال ۱۳۷۵ در مقام بازیگر با گروه نرگس سیاه به سرپرستی حامد محمدطاهری آغاز کرد بعد از منحل شدن این گروه اقدام به تاسیس گروه تئاتر «بخوان» کرد و این روزها مشغول تمرین و آماده سازی اجرای «گزارش وضع هوا» به همراه گروهش است‌.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید