Iranian Agriculture News Agency
رونمایی از نقاشی کودکان بیمار در حاشیه جشنواره فیلم سلامت

محمد کیاسالار و محمدعلی حجازی در جلسه‌ای با نیما رضایی، رئیس جشنواره بین‌المللی نقاشی کودکان بیمار، به گفتگو نشستند.

به گزارش ایانا به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره فیلم سلامت، در این جلسه که در مرکز طبی کودکان برگزار شد؛ محمد کیاسالار، دبیر سومین جشنواره فیلم سلامت و محمدعلی حجازی ، مدیر اجرایی این جشنواره، در دیداری با دکتر نیما رضایی، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و رئیس جشنواره بین‌المللی نقاشی کودکان بیمار، در خصوص کم و کیف برگزاری این جشنواره بین‌المللی و زمینه‌های همکاری و هم‌افزایی آن با جشنواره ملی فیلم سلامت به گفتگو نشستند. 

تا کنون سه دوره از جشنواره بین‌المللی نقاشی کودکان بیمار برگزار شده و امسال اختتامیه چهارمین دوره‌ آن در ایتالیا برگزار خواهد شد ولی در این جلسه مقرر شد پیش از برگزاری اختتامیه، آثار منتخب جشنواره مذکور در حاشیه جشنواره فیلم سلامت به نمایش در‌آید. بدین ترتیب، یکی از بخش‌های جنبی سومین جشنواره فیلم سلامت، نمایشگاه نقاشی کودکان بیمار خواهد بود که به عنوان اولین همکاری این دو جشنواره در نظر گرفته شده است.

در این جلسه همچنین در خصوص برگزاری همگردی (یکی از بخش‌های ثابت جشنواره سلامت) در قالب دیدار  فیلمسازان و هنرمندان از مرکز طبی کودکان و دستاوردهای گروه هنر و سلامت این بیمارستان گفتگو و توافق شد.

 سومین جشنواره فیلم سلامت با رویکرد «سلامت برای همه؛ اجتماعی شدن سلامت» به دبیری محمد کیاسالار، شهریور ماه ۹۷ برگزار می‌شود

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید