Iranian Agriculture News Agency
 مدیر جدید رادیو ورزش معارفه شد
 

آیین معارفه میرحسینی مدیر جدید رادیو ورزش و تکریم دکتر قاسمی مدیر پیشین این شبکه با حضور دکتر شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، جمعی از مدیران شبکه های رادیویی و ... در سالن جلسات معاونت صدا برگزار شد.

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، آیین معارفه میرحسینی مدیر جدید رادیو ورزش و تکریم دکتر قاسمی مدیر پیشین این شبکه با حضور دکتر شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، جمعی از مدیران شبکه های رادیویی، مدیران گروه و کارکنان رادیو ورزش در سالن جلسات معاونت صدا برگزار شد.

حمید شاه‌آبادی در این مراسم با اشاره به اهمیت و جایگاه رادیو ورزش در معاونت صدا گفت: تحلیل ها و بررسی های انجام شده از رادیو ورزش نشان می دهد که عملکرد این شبکه خوب و شایسته بوده است. مسئله قابل تأمل آن است که رادیو ورزش یکی از مجموعه‌های مهم، پویا و پرمخاطب رسانه ملی است که فعالیت آقای میرحسینی سرپرست جدید این شبکه در این زمینه را کمی سخت‌تر می‌کند. اما با توجه به شناختی که از او وجود دارد، اشراف به امور و شخصیت بسیار پر تعاملی که دارند، یقیناً نقش موثری در این شبکه خواهند داشت.

او درباره دغدغه ها و مسائل موجود در رادیو ورزش افزود: بسیاری از مشکلات رادیو ورزش به بیرون از خانواده رادیو ارتباط دارد. از این رو برای رفع مشکلات، ابتدا باید به بیرون توجه داشت. همچنین باید از تمام ظرفیت این شبکه برای اجرای امور جاری آن بهره برد تا در نهایت فرصتی در اختیار مدیر شبکه قرار گیرد تا بتواند نیازها و امتیازات را از بیرون رادیو ورزش تامین کند. برای نمونه می توان به سهم رادیو ورزش در اطلاع‌رسانی از بازی‌های استانی، کشوری و بین المللی و نقش آفرینی در حوزه ورزش کشور اشاره کرد که به بخش های مختلف خارج از سازمان ارتباط دارد.

او با اشاره به جایگاه مخاطبان در رادیو ورزش گفت: مخاطبان رادیو ورزش نقش کلیدی و مؤثری در ارتقاء این شبکه رادیویی دارند. بنابراین می توان از حضور مخاطبان این رسانه برای ایجاد فرصت‌های جدید بهره جست. مثلا برنامه صبحگاهی رادیو ورزش که مخاطبان زیادی به آن وابسته هستند، می‌تواند در تحقق اهداف این شبکه نقش بسزایی داشته باشد.

دکتر شاه آبادی ضمن اشاره به نقش مؤثر نوآوری در رسانه ها در عصر کنونی افزود: هرقدر نوآوری و خلاقیت بیشتری در رادیو ورزش وجود داشته باشد، می تواند زمینه ساز برنامه ریزی‌های مؤثر برای ایجاد فرصت‌های جدیدتر باشد که این امر سبب می شود تا رسانه رادیو از عرصه تاثیرگذاری فاصله نگیرد.

او در پایان ضمن قدردانی از دکتر قاسمی مدیر سابق رادیو ورزش و آرزوی توفیق برای میرحسینی مدیر جدید رادیو ورزش، استفاده از ظرفیت ها، ایده های نو و بهره مندی از ظرفیت مجموعه های بیرونی را از مدیر جدید رادیو ورزش خواستار شد تا بتواند زمینه‌ساز شیوه های نوین برنامه سازی و خلق نوآوری های جدید در این شبکه رادیویی باشد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید