Iranian Agriculture News Agency

مهلت ارسال آثار به دوسالانه تصویرگری آیات مصوّر تا پایان تیر ماه ٩٧ تمدید شد.

 تمدید مهلت ارسال آثار به دوسالانه تصویرگری آیات مصوّر
به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، به دلیل استقبال مخاطبان، مهلت ارسال آثار به دوسالانه تصویرگری آیات مصوّر تا ٣١تیر ماه تمدید شد و علاقمندان می توانند برای شرکت در این رویداد از طریق سایت ثبت نام کرده و آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

دوسالانه تصویرگری آیات مصوّر، در سال « حمایت از کالای ایرانی» از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشارکت هنرمندان تجسمی برگزار می‌شود.

بسط و گسترش فعالیت‌های متناسب با فرهنگ قرآن، ارج نهادن به فرهنگ و سنّت اسلامی ایرانی، ترویج و ارتقاء سطح کیفی آثار فرهنگی هنری در حوزه قرآن و اهل بیت علیهم السلام، ایجاد زمینه ارتباط هنرمندان، دانشجویان و مردم با فرهنگ و داستان‌های قرآن،فرهنگ سازی قرآنی و ارتقاء آگاهی مردم به واسطه زبان هنر، فراهم آوردن زمینه شکوفایی استعدادهای هنرمندان جوان از اهداف برگزاری این جشنواره است.
این فراخوان در بخش‌های روایی و غیرروایی، منتشرشده است و آثار پس از دریافت، توسط علی اکبر صادقی، کوروش پارسانژاد، بهنام کامرانی، هدا حدادی، پژمان رحیمی زاده و رضا شعبانی داوری خواهد شد.
انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید