Iranian Agriculture News Agency

کنسرت گروه موسیقی بدرام به سرپرستی محمد شیخ قاسمی 31 خرداد ماه در سالن اصلی برج آزادی برگزار می‌شود

کنسرت گروه موسیقی بدرام در سالن اصلی برج آزادی

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی برج آزادی، گروه بدرام از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده است. بدرام به معنای آراسته و نیکو و همچنین به معنای سرکش و بدلگام است.

سرپرستی این گروه بر عهده محمد شیخ قاسمی، لید گیتاریست گروه است. همچنین میلاد دودانگه: نوازنده گیتار بیس، شهریار شافعی: نوازنده درامز، مسیح مقدم فر: نوازنده گیتار الکتریک وسعید پیرصالح: نوازنده کیبورد، دیگر اعضای گروه بدرام هستند.

بدرام از موسیقی سنتی ایرانی، مدها و دستگاههای موسیقی ایرانی و حتی ریتمها و ضربهای خاص موسیقی سنتی الهام میگیرد و در تلاش است که روح موسیقی ایران را همواره  در آثارش حفظ کند.

در حال حاضر تمام آثار گروه بدرام به صورت بیکلام بوده و تک نوازی گیتار الکتریک در فضاسازی خاص موسیقی ایرانی در این آثار غالب است. میتوان منبع الهام چنین آثاری را به نوازندههای مشهور مانند فرزاد گلپایگانی، حسین علیزاده، محمدرضا لطفی، اینگوی مالمستین، جو ستریانی، استیو وای و گروه دریم تیاتر و مگادث ارجاع داد.

در حال حاضر بدرام مشغول به کار بر روی اولین آلبوم خود می باشد و امید است به زودی این آلبوم منتشر شود.

گروه موسیقی بدرام شامگاه پنج شنبه 31 خرداد از ساعت 20:30 در برج آزادی روی صحنه می رود و علاقمندان میتوانند از سایت ایران کنسرت بلیت این اجرا را تهیه کنند.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید