Iranian Agriculture News Agency

اجرای نمایش «دیرراهبان» به کارگردانی کیومرث مرادی دوشنبه شب ۲۱ خرداد ماه با قدردانی گروه اجرایی از حمید امجد و حمیدرضا آذرنگ در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

اجرای نمایش «دِیر راهبان» در تالار چهارسو آغاز شد

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، اجرای نمایش «دیرراهبان» نوشته و کارگردانی کیومرث مرادی دوشنبه شب 21 خرداد ماه با  قدردانی از حمید امجد نویسنده و کارگردان تئاتر، حمیدرضا آذرنگ نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر و سینما در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

کیومرث مرادی ضمن ابراز خرسندی از حضور حمیدرضا آذرنگ در اجرای اول این اثر نمایشی خطاب به تماشاگران گفت: به راستی که نسل من مدیون نسلی است که طی سالهای گذشته و در زمانی که ما در دانشگاه مشغول به تحصیل بودیم از آنها نکات بسیار زیادی  آموخته و هنوز هم با خوانش نمایشنامههای آنها مشغول یادگیری هستیم.

اوادامه داد: به طور حتم ما به پشتوانه‌های تئاتر کشورمان مدیونیم و امشب بسیار خوشحالم که حمید امجد به عنوان یکی از این هنرمندان که هم نمایشنامه نویس، هم کارگردان و هم مدرس بسیار ارزشمندی در حوزه تئاتر است، مهمان گروه ماست و ما با افتخار اجرای اول نمایش «دیرراهبان» را به او و حمیدرضاآذرنگ تقدیم می کنیم.

نمایش «دیرراهبان» هر روز ساعت 20:30 با بازی (به ترتیب الفبا) رضا داودوندی، حمیدرضا رفاهی، هامون سیدی، سلمان صالحی، پانته‌آ قدیریان، محمد مسگری، میلاد معیری، محسن نوری و محمد ولی‌زادگان به صحنه می رود.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید