Iranian Agriculture News Agency

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس با تاکید بر اینکه رسانه می تواند تعامل دوسویه بین دولت و مردم ایجاد کند، گفت: اصحاب رسانه با مطالبه گری به صورت ساختارمند می توانند در رفع کاستی ها کمک کنند.

ایجاد تعامل دوسویه بین دولت و مردم با فعالیت رسانه

به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، هادی بستام در دیدار رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با وی، ضمن اشاره به اینکه تحریم های حاکم و وضعیت معیشتی مردم آسیب هایی را به افکار عمومی وارد کرده است، ابراز کرد: روابط عمومی با هنر، نوآوری و خلاقیت و انعکاس فعالیت هایی که به نحو شایسته صورت گرفته است می تواند طراوت و شادابی را در جامعه به وجود آورد و بارقه ای از امید را در دل مردم ایجاد کند.

به گفته وی؛ کارشناسان توانمندی در زمینه روابط عمومی در کشور وجود دارند اما تا زمانی که نقش و جایگاه واقعی روابط عمومی در نظر گرفته نشود این افراد نمی توانند رسالت بزرگ و خطیری که برگردنشان است را پیاده، نهادینه و جاری سازی کنند.

او تدوین نظام نامه جامع روابط عمومی از سوی اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس را اقدامی شایسته برشمرد و اضافه کرد: بر اساس اسناد و برنامه های چشم انداز بالا دستی تا کنون هیچ سند ساخت یافته ای درباره جایگاه روابط عمومی ‌ها تدوین نشده و جای خالی این موضوع به وضوح احساس می‌شود از این رو تدوین سند جایگاه روابط عمومی در قوانین بالادستی در دستور کار استانداری فارس قرار دارد.

بستام؛ به اقدامات صورت گرفته در اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گریزی زد و ابراز کرد: تهیه محتوا در قالب نشریه، کلیپ، اینفوگراف، انعکاس اخبار، ارزیابی درون سازمانی و نظرسنجی از اقدامات پسندیده ای است که صورت گرفته و بیانگر توانمندی مدیر و کارشناسان این مجموعه است.

این مقام مسئول، ایجاد شبکه روابط عمومی و ملزم کردن مدیران مجموعه جهاد کشاورزی به معرفی مسوول روابط عمومی را از اقدامات ارزشمند اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس دانست و گفت: نهادینه کردن آموزش در این مجموعه  نیز قابل تحسین بوده و از براشتن گام های اصولی و زیر بنایی است.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید