Iranian Agriculture News Agency

مدیر هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: پس از ارزیابی سالیانه توسط هیئت مرکزی، این هسته برای سومین دفعه متوالی رتبه عالی کسب کرد.

کسب رتبه عالی توسط هسته گزینش فارس

به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، فردین زمانی با بیان اینکه هسته های ویژه به صورت حضوری ارزیابی می شوند، تصریح کرد: در بازرسی اخیر سرپرست و معاون هیئت مرکزی گزینش  ارزیابی ٣٦٠ درجه از هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی استان فارس صورت گرفت.

به گفته وی؛ این ارزیابی متشکل از پایش پرونده های داوطلبین، بررسی سیستم های نرم افزاری گزینش، تطبیق چک لیست های تخصصی فرآیند های گزینشی بیش از ٥٠ نوع زیر معیار با عملکرد هسته و مصاحبه با مدیران ارشد سازمان و دستگاه های تابعه بود.

زمانی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ٣١ جلسه شورای هسته برای ارزیابی و صدور رأی بیش از ٤٥٠ پرونده تشکیل شده است، تصریح کرد: ١٩٠ فقره پرونده مشمولین تبدیل وضعیت منتسب به ایثارگران در اولویت قرار داشته و بالغ بر ٩٠ درصد درخواست های واصله تعیین تکلیف و صدور رأی با قید فوریت انجام شده است.

وی افزود: ٥٥ مورد از پرونده ایثارگران هم در سه ماهه پایانی سال گذشته تعیین تکلیف شد.

مدیر هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی استان فارس اظهار کرد: در بحث انتصابات به منظور پست های حساس و مدیریتی برای ٤٠ پرونده صدور رأی انجام شده و پرونده سایر داوطلبین هم با توجه به تکمیل فرآیندهای گزینشی در دستور کار قرار دارد.

 او بیان کرد: ارزیابی و فرآیند صدور رأی در هسته گزینش با انعطاف و مساعدت های لازم صورت می گیرد که به فضل الهی در این زمینه تاکنون موفق عمل نموده ایم و با رضایت همکاران نیز همراه بوده است.

مدیر هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با اشاره به کمبود شدید نیروی انسانی و امکانات در این هسته، گفت: از حمایت ها و رهنمودهای رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس ، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در این سازمان و همراهی مدیران ادارات کل امورعشایر، دامپزشکی، منابع طبیعی و آبخیزداری، مؤسسه سرم سازی رازی و شرکت خدمات حمایتی استان فارس که در کسب این موفقیت اثرگذار بودند، کمال تشکر را دارم.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید