Iranian Agriculture News Agency

با حضور در دفتر خبرگزاری ایانا

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با اشاره به اینکه کشاورزی به عنوان محور توسعه کشور است، گفت: کشاورزی این استان با گستردگی زیاد، تامین ده درصدی تولیدات کشاورزی کشور را بر عهده دارد و خبرنگاران یاوران جهاد کشاورزی در تامین امنیت غذایی هستند.

مسئولان ارشد سازمان جهاد کشاورزی فارس برای خبرنگار ایانا سنگ‌تمام گذاشتند/ خبرنگاران، یاوران جهاد کشاورزی در تامین امنیت غذایی

به گزارش خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا)، امروز سه شنبه بیست و یکم مرداد ماه مسئولان سازمان جهاد کشاورزی استان فارس برای همکار ما در خبرگزاری سنگ‌تمام گذاشتند و به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار (که امسال تعطیل رسمی بود) با حضور در دفتر این خبرگزاری، ضمن تشکر حضوری از زحمات یکساله شهربانو جویبار با اهدای گل از او تقدیر کردند.

محمد مهدی قاسمی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس ابراز کرد: خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا)، موسسه‌ای رسانه‌ای با امتیاز وزارت جهاد کشاورزی است که باید از ظرفیت آن به نحو مطلوب در پوشش کامل و مناسب اخبار و رویدادهای بخش کشاورزی و اطلاع‌رسانی از فعالیت‌های این حوزه تخصصی و اقتصادی کشور استفاده شود.

 

1

به گفته وی؛ بخش کشاورزی نیازمند منزلت بخشی، اعتبار و موضوعیت بخشی است و در این راستا باید با کمک رسانه‌ها فرهنگ، منزلت و قابلیت بخش کشاورزی را به جامعه معرفی کرد.

قاسمی خطاب به خبرنگار ایانا در استان فارس، با اشاره به اینکه در انعکاس اخبار خانواده بزرگ کشاورزی فارس، آگاهی بخشی به ذی‌نفعان مورد توجه قرار گیرد، افزود: برنامه محوری از لازمه‎های انعکاس اخبار در این حوزه  گسترده است.  از این رو با یک برنامه مدون، در تهیه اخبار علاوه بر انعکاس فعالیت‎های همکاران جهاد کشاورزی، اطلاع‌رسانی جامع و کامل از آخرین دستاوردهای علمی و یافته‌های تحقیقاتی در جهت خدمتگزاری به کشاورزان و سربازان تامین امنیت غذایی کشور در دستور کار قرار گیرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، در ادامه گریزی هم به اهمیت مهندسی پیام در حوزه کشاورزی زد و گفت: اطلاع‌رسانی و اطلاع‌یابی در این حوزه نیازمند یک شبکه ارتباطی بسیار قوی است که بتواند با تمامی مخاطبین اعم از افراد جامعه، بهره‌برداران بخش کشاورزی و افراد تصمیم‌گیرنده حوزه کشاورزی ارتباط برقرار کند.

در دیدار قدرشناسانه از دفتر نمایندگی خبرگزاری کشاورزی ایران Iranian Agriculture News" Agency" (ایانا) در استان فارس؛ سید محسن قائمی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه، عبدالرحیم پیشکار مدیر حوزه ریاست، مهدی صادقی معاون توسعه مدیریت و منابع، حمیدرضا ابراهیمی مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی و علیرضا واحدی‌پور رئیس اداره روابط عمومی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس را همراهی کردند.

پس از تحریر: دفتر مرکزی خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) هم ضمن تبریک به همکار این رسانه در استان فارس، مراتب حسن تشکر خود را از مدیران جهاد کشاورزی استان فارس که جهت توسعه اطلاع‌رسانی رویدادهای بخش کشاورزی در این استان و نه صرفا خود سازمان همراهی و همکاری دارند ابراز می‌دارد و امیدوار است در فصل جدید تحرکات اطلاع رسانی ایانا که اخیرا کلید خورده است فرایند اطلاع رسانی در راستای منافع بخش بیش از پیش فزونی یابد.

 

IMG-20200811-WA0032

 

IMG-20200811-WA0030

 

 

IMG-20200811-WA0031

شهربانو جویبار

 

IMG-20200811-WA0026

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید