Iranian Agriculture News Agency

مدیر عامل پارک سلامت روان حاجات:

بنیان گذار و مدیر عامل پارک سلامت روان حاجات با اشاره به اینکه روحیه اجتماعی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس زنده است و ای کاش همه مدیران ما این فعل را داشتند، گفت: بنده به عنوان یک فعال رفتار اجتماعی عرض می کنم، شما ضمن فعالیت هایی که برای حفظ و کمک به جامعه شریف کشاورزان انجام می دهید باید در تقویت معنوی فاعلان کشاورزی نیز توجه بیشتری داشته باشید.

روحیه اجتماعی رئیس جهاد کشاورزی فارس زنده است

به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، بهمن حاجات نیا در بازدید جمعی از مدیران ستادی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از پارک سلامت روان حاجات اظهار کرد: زمانی مناطق روستایی پاک ترین و بی آلایش ترین مناطق کشور بودند اما امروزه ریشه بعضی از آسیب های اجتماعی در این مناطق است و این نشان می دهد که ما در تقویت معنوی، خانواده های کشاورزان را نتوانستیم راهنمایی کنیم و جامعه مخاطب شما آسیب دیده است.

وی تصریح کرد: در تامین امنیت آینده خانواده باید با هم همکاری کنیم و هر طور که سازمان جهاد کشاورزی فارس بداند ما آماده کمک هستیم تا گلوگاه های آسیب را تغییر جهت دهیم و جلوی رشد آنها بگیریم و امیدوارم دوباره مناطق پاک را روستاها و شهرها ببینیم.

بنیان گذار و مدیر عامل پارک سلامت روان حاجات ابراز کرد: ما افتخار می کنیم که حرکتی بدیع، جامع و نوپا انجام می دهیم و گزارش آن به دفتر سازمان اجتماعی کشور و دفتر رهبر معظم انقلاب نیز ارسال شد و این پاداش کارمان بود که یک ضرورت را که مقام معظم رهبری هم به آن تاکید داشتند میسر کردیم.

وی به اهمیت سلامت روان کارکنان تاکید کرد و گفت: باید برگردیم به آموزه ای فرهنگی خود و همه برای ساختن فردای خود کمک کنیم چرا که اگر نتوانیم دغدغه های فکری و روحی کارکنان را تامین کنیم فقط جسم آنها را در اختیار داریم و جامعه دارای بالندگی نخواهد بود.

مدیرعامل پارک سلامت روان حاجات به ساخت نرم افزاری برای پایش سلامت افراد بدون محدودیت های جغرافیایی اشاره کرد و گفت: با اجرای این برنامه افراد مختلف بدون حضور در اینجا می توانند به کنترل سلامت خود بپردازند و این کار برای اولین بار در ایران انجام خواهد شد و افتخار ایران است که برای اولین بار در دنیا بتوانیم کنترل درمان و سلامتی را خارج مرز جغرافیایی پارک سلامت و کشور پایش کنیم.

در ادامه مشاور مدیر عامل پارک سلامت روان حاجات در استان فارس با بیان اینکه در اجرای عدالت اجتماعی دچار عقب ماندگی هستیم به منویات مقام معظم رهبری در این زمینه اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب به مسئولین تاکید کردند که برنامه های خاص و نوین ارائه دهند و با استفاده از ظرفیت مردم، ایده نو به میدان آورده شود و در حوزه اجتماعی هم افزایی صورت گیرد.

سیدعلی محمد موسوی تصریح کرد: منابع را باید براساس آمایش سرزمین و متناسب با ظرفیت جغرافیایی مناطق توزیع کرد چرا که با برقراری توازن می توانیم مردم را در شهر و روستای خود نگه داریم و از مهاجرت آنها جلوگیری کنیم.

وی با اشاره به آسیب های روانشناختی و اجتماعی اظهار کرد: بحث توانمندسازی روانی کارکنان که سرمایه های سازمان شما هستند و می توانند یک سازمان را بالنده کنند و به تعالی برسانند مسئولیت اجتماعی شماست و باید مشکلات کارکنان و خانواده آنها، آموزش و مشاوره ها را در این زمینه پیگیری کرد.

در این مراسم که با حضور معاونین و تعدادی از مدیران و کارشناسان سازمان جهاد کشاورری استان فارس صورت گرفت از سوی رئیس این سازمان به بهمن حاجات نیا بنیان گذار این پارک لوح سپاسی اهداء شد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید