Iranian Agriculture News Agency

مدیر جهاد کشاورزی قیروکارزین؛

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین گفت: با توجه به ضرورت مقابله با سرمازدگی در باغ ها تسهیلات کم بهره از محل کمک های فنی و اعتباری برای توسعه مکانیزاسیون و حمایت از تجهیزات خاص و توسعه نیافته پرداخت می شود.

به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، مهدی همتی افزود: در پروژه حمایت از تامین فن آوری های نوین برای خرید دستگاه هایی مانند بخاری های باغی تسهیلات کم بهره در بانک کشاورزی آماده پرداخت است.

این مقام مسئول تصریح کرد: از سر فصل اعتبارات موصوف به منظور افزایش پایداری محصولات زراعی تسهیلات در گردش  نیز برای تولید غلات مثل گندم و نباتات علوفه ای مانند یونجه با نرخ بهره پائین اعطا می شود.

همتی تصریح کرد: در پروژه کشت حفاظتی، تسهیلات سرمایه ای از محل کمک های فنی و اعتباری محصولات زراعی برای خرید ادوات کشاورزی و دنباله بند ها شامل بذر کار های بی خاکورز، ساقه خرد کن پشت تراکتوری، نشاء کار چغندر قند و تبدیل کارنده های عمیق کار دیم به دستگاه کشت مستقیم موجود است.

وی بیان کرد: کشاورزان به منظور بهره مندی از این تسهیلات به سامانه سیتا مراجعه و پس از دریافت فرم درخواست و تکمیل آن به واحد مربوطه مراجعه تا در صورت حصول شرایط لازم نسبت به ثبت نام در سیتا اقدام کنند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قیروکارزین با اشاره به محدودیت زمانی برای جذب اعتبار های مذکور اظهار کرد: متقاضیان در اسرع وقت نسبت به مراجعه و ثبت نام اقدام کرده تا پس از طرح و تصویب در کار گروه های شهرستانی و استانی  به بانک عامل معرفی شوند.  

قیر وکارزین در 169 کیلومتری جنوب غربی شیراز واقع است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید