Iranian Agriculture News Agency

رئیس جهاد کشاورزی فارس:

تکریم ارباب رجوع مصداق مدیریت جهادی است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، وقت گذاری و تعامل با ارباب رجوع و نگاه مثبت در برخورد با مردم را مصداق مدیریت جهادی عنوان کرد.

تکریم ارباب رجوع مصداق مدیریت جهادی است

به گزارش خبرنگار ایانا در فارس، مجتبی دهقان پور در مراسم گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی که با حضور کارکنان این سازمان برگزار شد، گفت: امیدواریم با کمک شما همکاران تلاشگر و مجموعه فعالین بخش کشاورزی موفق به حل مشکلات موجود و افزایش بهره‌وری تولید شویم.

این مقام مسئول؛ مشارکت اتحادیه‌ها، انجمن‌ها و نظام‌های صنفی را در اجرای سیاست‌های بخش کشاورزی ضروری دانست و افزود: تشکل‌های کشاورزی تسهیل کننده ارتباط بین دولت و مردم هستند.

دهقان پور با اشاره به اینکه اجرای مناسب برنامه های دولت، با همت بخش غیردولتی امکان پذیر است، خاطرنشان کرد: مشارکت در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی‌ها، امکان دسترسی مناسب کشاورزان به منابع و امکانات، تسهیل در واگذاری مسئولیت‌ها به بخش غیردولتی از دیگر مزایای مشارکت تشکل‌ها با بخش دولتی است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با اشاره به اعیاد قربان و غدیر، ضمن تبریک این ایام، گفت: حضور پررنگ شما همکاران عزیز در مراسم مذهبی نمادی از اهتمام ما مسلمانان به این اعیاد بزرگ است و امیدوارم الگوهای رفتاری ائمه معصومین سرلوحه فعالیت‌های ما در زندگی شخصی و کاری باشد.

 

خبرنگار: شیدا اشتری

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید