Iranian Agriculture News Agency

بهره‌مندی از ایده‌های مردمی در تحقق شعار سال

دستیار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در طرح مردمی سازی، بهره‌مندی از ایده‌ها و نبوغ مردم را از الزامات اجرای این طرح در دولت سیزدهم عنوان کرد.

بهره‌مندی از ایده‌های مردمی در تحقق شعار سال

به گزارش خبرنگار ایانا در فارس، علیرضا شیخ بیان کرد: نقش مردم در تولید منحصر به سرمایه‌گذاری نیست، بلکه باید از ظرفیت‌های علمی و ایده‌های خلاقانه آنها نیز بهره‌مند شویم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شناسایی ظرفیت‌های مردمی از مهم‌ترین وظایف دستیاران مردمی سازی در دولت سیزدهم است.

شیخ با اشاره به اینکه بررسی وضعیت موجود در مناطق مختلف شهری و روستایی برای استفاده از ظرفیت‌های مردمی ضروری است‌، گفت: تسهیلگری، هدایت و حمایت از تولیدکنندگان از وظایف وزارت جهاد کشاورزی است و در این راستا برنامه‌هایی به‌منظور آموزش و افزایش آگاهی مردم در نظر داریم.

وی عدم آگاهی برخی مردم از قوانین اداری را از جمله چالش‌های تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران دانست و افزود: افزایش آگاهی مردم لازمه مشارکت آنها و تحقق شعار سال است. 

این مقام مسئول همکاری تمامی دستیاران مردمی سازی در دولت سیزدهم را در افزایش مشارکت مردم موثر دانست و ادامه داد: امیدواریم شناسایی وضعیت و ظرفیت‌های مناطق شهری و روستایی استان فارس کمک کند تا با مشارکت حداکثری مردم جهش تولید محقق شود و شاهد افزایش بهره‌وری در بخش کشاورزی باشیم.

 

خبرنگار: شیدا اشتری

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید