Iranian Agriculture News Agency

توزیع 432 تن کالای اساسی طرح تنظیم بازار در نی‌ریز

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نی‌ریز گفت: از ابتدای سال 1402 تا پایان ماه مبارک رمضان امسال و به‌منظور حمایت از مصرف کنندگان و توزیع صحیح کالاهای اساسی، 432 تن اقلام طرح تنظیم بازار در سطح این شهرستان توزیع شده است.

توزیع 432 تن  کالای اساسی طرح تنظیم بازار در نی‌ریز

به گزارش خبرنگار ایانا در فارس، علیرضا بصیری با بیان اینکه اقلام مذکور توسط مدیریت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس تخصیص یافت و سپس در کارگروه امنیت غذایی شهرستان فروشگاه‌های هدف مشخص شدند، افزود:  این کالاها پرتقال، سیب، شکر، برنج گوشت قزمز و مرغ منجمد بوده است.

به‌گفته وی؛ از این مقدار 43 تن پرتقال و 26 تن سیب به‌عنوان میوه شب عید در سال جدید توزیع و بقیه شامل  136 تن شکر، 167 تن برنج، 16 تن گوشت قرمز و 44 تن مرغ منجمد، با توجه به مناسبت‌های تقویمی بین موسسات خیریه، بهزیستی، مساجد و هیئت‌ها توزیع شده است.

بصیری همچنین خاطرنشان‌ کرد: این مدیریت در حوزه بازرسی و در قالب گشت مشترک تنظیم بازار با هماهنگی اتاق اصناف، شبکه بهداشت و اداره صمت بر واحدهای عرضه محصولات کشاورزی و نانوایی‌ها نظارت داشته است که تا کنون از 407 بازدید انجام شده برای 10 واحد گزارش تخلف، ثبت و به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

 

خبرنگار: شیدا اشتری

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید