Iranian Agriculture News Agency

بازدید سرزده مسئولین استانداری و جهاد کشاورزی فارس از فروشگاه‌های ممسنی

مدیر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان‌ جهاد کشاورزی استان فارس از بازدید سرزده مرتضی شریفی مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس از فروشگاه‌های توزیع کالاهای اساسی و نانوایی‌های شهرستان ممسنی خبر داد.

بازدید سرزده مسئولین استانداری و جهاد کشاورزی فارس از فروشگاه‌های ممسنی

به گزارش خبرنگار ایانا در فارس، علیرضا شیخ بیان کرد: این بازدید به منظور پایش و نظارت بر توزیع و قیمت محصولات پروتئینی و کالاهای اساسی در این شهرستان انجام شد. 

به گفته وی؛ بیش از ۲۰ فروشگاه عرضه گوشت مرغ، گوشت قرمز و فروشگاه‌های عرضه محصولات تنظیم بازار و نانوایی در این بازدید مورد رصد و بازرسی قرار گرفتند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در تمامی فروشگاه‌ها، فراوانی کالا مشاهده شد و قیمت عرضه محصولات نیز براساس قیمت‌های مصوب بود.

وی با اشاره به اهمیت پایش مستمر بازار عرضه محصولات اساسی، توضیح داد: نمایندگان ما در سطح استان فارس علاوه بر پایش مستمر فروشگاه‌ها و‌ نانوایی‌ها در طول سال، در ایام نوروز به ویژه با شروع توزیع محصولات پروتئینی، کالاهای اساسی و‌ میوه شب عید اقدام به بازرسی از فروشگاه‌ها و نانوایی‌ها کرده‌اند که نتیجه آن فراوانی محصول و کنترل قیمت‌ها در این ایام بوده و خوشبختانه شاهد بازار آرامی در شب عید و ایام ماه مبارک رمضان در استان فارس بوده‌ایم.

 

خبرنگار: شیدا اشتری

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید