Iranian Agriculture News Agency

توزیع گوشت منجمد مرغ و گوساله در سطح استان فارس

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از ادامه روند توزیع گوشت مرغ منجمد و گوشت گوساله منجمد در سطح این استان خبر داد.

توزیع گوشت منجمد مرغ و گوساله در سطح استان فارس

به گزارش خبرنگار ایانا در فارس، صمد رنجبری بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون میزان سه هزار و 549 تن گوشت مرغ منجمد و 130 تن گوشت گوساله منجمد با هدف تنظیم بازار محصولات پروتئینی در سطح استان فارس توزیع شده است.

به گفته وی؛ قیمت مصرف کننده گوشت منجمد مرغ 65 هزار و 700 تومان و گوشت منجمد گوساله 315 هزار تومان است و همشهریان برای خرید کالای مورد نیاز خود هیچ محدودیتی از لحاظ تعداد و میزان گوشت ندارند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: میزان 450 تن گوشت مرغ منجمد از تاریخ دهم دی‌ماه در سطح استان فارس در حال توزیع است و برنامه‌ریزی برای ادامه این روند تا پایان سال و به خصوص در ماه مبارک رمضان انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: گوشت منجمد قرمز با ارز دولتی و از کشورهای برزیل، مالزی، مجارستان و کشورهای همسایه در حوزه CIS به استان فارس وارد می‌شود.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، محل توزیع کالاهای مذکور را فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌های مصرف و همچنین صنوف منتخب در قالب طرح هزار فروشگاه دانست.

رنجبری با اشاره به آمار توزیع کالاهای اساسی، یادآور شد: از ابتدای سال جاری تاکنون، میزان چهار هزار و 98 تن انواع برنج هندی و تایلندی در 9 مرحله و میزان سه هزار و 127 تن شکر در پنج مرحله در قالب طرح تنظیم بازار با هدف کنترل قیمت کالاهای اساسی خانوار در سطح استان فارس توزیع شده است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید