Iranian Agriculture News Agency

مدیر گزینش جهاد فارس:

خدمت به عشایر یکی از حساس‌ترین مسئولیت‌ها است

مدیر هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: عشایر از دیرباز جامعه‌ای مولد و پرتلاش بوده‌اند که با کمترین انتظارات همواره به نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت کرده‌اند و مسئولیت خدمت به این قشر یکی از حساس‌ترین مسئولیت‌ها به شمار می آید.

خدمت به عشایر یکی از حساس‌ترین مسئولیت‌ها است

به گزارش خبرنگار ایانا در فارس، فردین زمانی در دیدار با عبدالحمید کریمی مدیرکل امور عشایر این استان ضمن اشاره به جایگاه ویژه عشایر بیان کرد: مسئولینی که در جایگاه خدمت‌رسانی به جامعه عشایر قرار دارند باید به‌دقت به وظایف خود عمل نمایند تا به‌صورت عادلانه خدمات مطلوب ارائه شود.

این مقام مسئول بابیان اینکه انتخاب، حفظ و حراست در انتخاب افراد شایسته یکی از مهم‌ترین وظایف هسته گزینش است، افزود: هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به‌صورت بسیار مطلوب و چشمگیری به این وظیفه خود عمل نموده است و نقش مرزبانی و صیانت از ادارات، کارمندان، مدیران و مسئولین مجموعه را بر عهده دارد.

ایجاد فضای عادلانه در ارائه خدمات به عشایر فارس

مدیرکل امور عشایر استان فارس نیز در ادامه این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه خود در یک سال گذشته گفت: با توجه به فعالیت‌های گسترده امور عشایر فارس حساسیت ویژه‌ای در کنترل نحوه عملکرد همکاران وجود دارد که همین امر موجب ایجاد فضایی عادلانه در ارائه خدمات به‌تمامی عشایر استان شده است.

عبدالحمید کریمی افزود: تأثیرگذاری عشایر استان فارس علاوه بر مسائل اقتصادی در حوزه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و بالأخص در دفاع از کیان و تمامیت ارضی کشور اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست؛ آن‌ها این جایگاه را از گذشته تا به امروز با اتکا به ولایت مداری، سرلوحه قرارداد فرهنگ شهادت و ایثار به بهترین نحو ممکن حفظ و حراست کرده‌اند.

در پایان این نشست که سید ابوالحسن ذوالانواری عضو شورای هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی استان فارس نیز حضور داشت لوح تقدیری از سوی هوشنگ محمدی معاون وزیر جهاد کشاورزی و دبیر هیات مرکزی هسته گزینش وزارت به‌پاس زحمات و تعاملات سازمانی به کریمی اهدا شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید