Iranian Agriculture News Agency

بهبود رفتار سازمانی در جهاد کشاورزی فارس

رئیس گروه نوسازی و تحول اداری سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از برگزاری دوره‌های تخصصی مدیریت رفتار سازمانی برای بهبود و ارتقاء آن در این سازمان خبر داد.

بهبود رفتار سازمانی در جهاد کشاورزی فارس

به گزارش خبرنگار ایانا در فارس، فریده کبیری بیان کرد: این دوره‌های تخصصی برای مدیران، معاونین، روسای ادارات و مراکز جهاد کشاورزی در حال برگزاری است. 

این مقام مسئول بیان کرد: دوره‌های مذکور بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس به‌صورت حضوری و هفتگی برگزار می‌شود. 

کبیری با اذعان به اینکه برگزاری دوره‌های تخصصی مدیریت رفتار سازمانی از جمله عوامل شاخص‌های امتیازآور در جشنواره شهید رجایی است، افزود: اجرای این دوره‌ها منجر به بهبود کارکرد مدیران در رشته‌های تخصصی کشاورزی نیز می‌شود. 

وی با اشاره به اینکه دوره‌های مذکور در مرکز استان یا به‌صورت منطقه‌ای در شهرستان‌ها برگزار می‌شود، افزود: اولین مرحله از دوره‌های منطقه‌ای در سه شهرستان فسا، پاسارگاد و لار با عناوین متفاوت برگزار شده است.

رئیس گروه نوسازی و تحول اداری یادآور شد: در بیست و ششمین دوره از جشنواره شهید رجایی، سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به‌عنوان دستگاه برتر در گروه تولیدی و خدماتی معرفی و رئیس این سازمان تقدیر شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید