Iranian Agriculture News Agency

دهقان پور خبر داد:

نماینده تام الاختیار وزیر جهاد کشاورزی در میز ارتباطات مردمی فارس

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: با توجه به پیش روی بودن سفر رئیس جمهور به این استان، میز ارتباطات مردمی با حضور محسن عسکری نماینده تام الاختیار وزیر جهاد کشاورزی، در این سازمان تشکیل می‌شود.

نماینده تام الاختیار وزیر جهاد کشاورزی در میز ارتباطات مردمی فارس

به گزارش خبرنگار ایانا در فارس، مجتبی دهقان پور بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده این برنامه به مدت سه روز از چهارشنبه 19 مهرماه تا جمعه بیست و یکم مهرماه 1402 برگزار می‌شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه محل برگزاری میز ارتباطات مردمی ساختمان مرکزی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به آدرس شیراز، بلوار آزادی نبش بلوار ارم است، افزود: این برنامه از ساعت 8 تا 18 و با حضور نماینده تام‌الاختیار وزیر جهاد کشاورزی برگزار می‌شود.

وی با اذعان به اینکه برنامه مذکور در راستای بررسی مسائل و موضوعات استان فارس در بخش کشاورزی و دریافت درخواست‌های مردمی از قبیل شکوائیه، پیشنهادات و انتقادات بهره‌برداران برگزار می‌شود، اضافه کرد: عموم ذی‌نفعان بخش کشاورزی ازجمله کشاورزان، باغداران، دامداران و سرمایه‌گذاران می‌توانند در روزهای مقرر مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه جهاد کشاورزی مهم‌ترین متولی تولید و توزیع محصولات اساسی، تأمین امنیت غذایی و تحول کشاورزی است، گفت: بر این مبنا، ارتقاء کمی و کیفی سطح ارتباطات میان مردم و مسئولین در این دستگاه دولتی به بهبود عملکرد، رفع موانع و چالش‌ها، افزایش تولید و رضایت مردم می‌انجامد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس بابیان اینکه بدون شک یکی از مهم‌ترین وظایف مسئولین، ایجاد ارتباطات دوسویه مردمی است، خاطرنشان کرد: ارتباطات مردمی با ویژگی‌های برجسته و منحصربه‌فرد در دولت سیزدهم، برگرفته از مبانی اسلام ناب محمدی (ص) و سنت علوی و مورد تائید مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) است.

دهقان پور اهتمام به تفکر عدالت محور و روحیه انقلابی، مردم‌داری، پاک دستی، فساد ستیزی و قانون مداری موردنظر ریاست جمهور را به‌عنوان بزرگ‌ترین و ارزشمندترین سرمایه اجتماعی و پشتوانه مردمی دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: این امر ناشی از تجلی اراده‌ی الهی در خدمت بی‌منت به مردم است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید