Iranian Agriculture News Agency

راه‌اندازی اتاق سلامت در جهاد کشاورزی فارس

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از راه‌اندازی اتاق سلامت در ساختمان مرکزی این سازمان خبر داد و گفت: هدف از راه‌اندازی این اتاق بهبود سلامت کارکنان در دو بُعد جسمانی و روحی روانی است.

راه‌اندازی اتاق سلامت در جهاد کشاورزی فارس

به گزارش خبرنگار ایانا در فارس، محمد محمدی در حاشیه افتتاح این اتاق سلامت بیان کرد: بر اساس یک برنامه زمان‌بندی که مستمر اطلاع‌رسانی می‌شود به طور متناوب پزشک آقا و خانم، روانشناس و مشاور تغذیه در این اتاق حضور خواهند داشت و به ارائه خدمت خواهند پرداخت.

این مقام مسئول با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی از سوی دانشگاه علوم پزشکی مکلف به ایجاد اتاق سلامت شده اند، اضافه کرد: سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در این خصوص با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به سلامت کارکنان، پیشرو شده و از اولین دستگاه‌های اجرا کننده این طرح در استان فارس به شمار می‌آید.

وی با اشاره به اینکه اتاق سلامت به دنبال پیشگیری از آسیب‌های در کمین نیروی انسانی به‌عنوان ارزشمند‌ترین سرمایه‌های سازمان است، افزود: بهبود کیفیت زندگی کارکنان، حل تعارضات خانوادگی، تربیت فرزند و به ویژه نوجوانان و پیشگیری، شناسایی و درمان افسردگی‌های در محیط کار از جمله مهم‌ترین سر فصل‌هایی است که در اتاق سلامت دنبال می‌شود.

محمدی با بیان اینکه تعادل در زندگی و کار بر سلامت جسم و روان کارکنان تأثیر مستقیم و مثبتی دارد، ابراز کرد: راه‌اندازی اتاق سلامت می‌تواند کمک شایانی به ایجاد تعادل در زندگی و کار کارکنان کرده و به‌صورت غیرمستقیم سطح سلامت عمومی افراد را بالا ببرد.

گشایش اتاق سلامت در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با حضور سید محسن قائمی مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه، علیرضا واحدی پور قائم مقام رئیس سازمان و معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی، عبدالمجید رنجبر معاون بهبود تولیدات دامی، ناصر انصاری مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی، فاطمه فروزان مدیر امور مالی و تعدادی دیگر از مدعوین برگزار شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید