Iranian Agriculture News Agency

بهره‌برداری واحد تولید عرقیات در کوار

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کوار از افتتاح طرح صنایع تبدیلی کشاورزی شرکت توسعه هور پالیز این شهرستان در چهارمین روز از هفته دولت خبر داد و گفت: این واحد با اعتبار بالغ‌بر 198 میلیارد ریال با همکاری بنیاد برکت و صندوق کارآفرینی امید ایجاد شده است.

بهره‌برداری واحد تولید عرقیات در کوار

به گزارش خبرنگار ایانا در فارس، عبدالرسول جوکار با اشاره به اینکه طرح مذکور با حضور محمدهادی ایمانیه استاندار فارس به بهره‌برداری رسید، بیان کرد: این طرح در زمینی به مساحت هزار و 500 مترمربع و با ظرفیت تولید سالانه 710 تن محصول و با اشتغال‌زایی 16 نفر به‌صورت مستقیم راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه ایجاد صنایع تبدیلی، فرآوری و بسته‌بندی با توجه به ظرفیت بالای تولید محصولات کشاورزی در شهرستان کوار ضروری و گامی در جهت ایجاد ارزش افزوده است، افزود: انواع عرقیات گیاهی، شربت و اسانس‌های خوراکی بسته‌بندی شده در این واحد تولیدی آماده و به بازار مصرف عرضه می‌شود.

وی افزود: عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده مردم شریف شهرستان‌های کوار، سروستان و خرامه در مجلس شورای اسلامی، رضا افلاطونی معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان امور اراضی کشور و مجتبی دهقان پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس نیز در افتتاح واحد تولیدی حضور داشتند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید