Iranian Agriculture News Agency

درخشش محصولات کشاورزی بیضاء در نمایشگاه

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیضاء از به نمایش درآمدن محصولات کشاورزی این شهرستان در نمایشگاه جنبی همایش منطقه‌ای فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان مرودشت خبر داد و گفت: محصولات کشاورزی این شهرستان مورد بازدید و توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفت.

درخشش محصولات کشاورزی بیضاء در نمایشگاه

به گزارش خبرنگار ایانا در فارس، صدیقه مویدی بیان کرد: عرقیات گیاهی، گیاهان دارویی، صنایع دستی، انواع ترشی و مربا، خشکبار، محصولات زراعی و باغی، سبزی‌های مدیترانه‌ای، انواع صیفی، خوراک دام، غذاهای کنسروی، طیور و آبزیان و انواع آرد از جمله محصولات کشاورزی شهرستان بیضاء بود که به نمایش گذاشته شد.

این مقام مسئول با اشاره به ظرفیت‌هایی شهرستان بیضاء در زمینه تولید محصولات زراعی، باغی و دامی تاکید کرد: در راستای اشتغال‌آفرینی و با هدف جلوگیری از خام فروشی محصولات کشاورزی، از سرمایه‌گذاری در زمینه ایجاد صنایع تبدیلی حمایت می‌کنیم.

او بیان کرد: سرمایه گذاران در زیر بخش صنایع تبدیلی از حمایت هایی همچون اعطای تسهیلات و فراهم کردن زیر ساخت‌های آب و برق برخوردار خواهند شد.

مویدی با اشاره به اینکه دومین همایش  فرصت‌های سرمایه‌گذاری منطقه‌ای استان فارس با حضور استاندار فارس و سرمایه‌گذاران 6 شهرستان مرودشت، بیضاء، سپیدان، ارسنجان، پاسارگاد و زرقان در مرودشت برگزار شد، افزود: در پایان این همایش از دو سرمایه‌گذار شهرستان بیضاء در زمینه تولید آرد و خوراک دام، طیور و آبزیان به‌عنوان صنایع برتر تجلیل شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید