Iranian Agriculture News Agency

بررسی صلاحیت 500 نفر در گزینش جهاد فارس

مدیر هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: به لطف خداوند متعال و با تلاش جهادی از ابتدای سال جاری تا کنون پرونده بیش از ۵۰۰ نفر از داوطلبین جهت بررسی صلاحیت‌های گزینشی در ماهیت‌های مختلف بررسی شده است.

بررسی صلاحیت 500 نفر در گزینش جهاد فارس

به گزارش خبرنگار ایانا در فارس، فردین زمانی ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی و همچنین گرامیداشت هفته دولت و یاد و نام شهیدان باهنر و رجائی بیان کرد: داوطلبین جذب پیمانی نهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی، تبدیل وضعیت داوطلبین منسوب به ایثارگران و سایر داوطلبین از جمله صلاحیت‌های گزینشی بررسی شده است.

وی معرفی شدگان انتصاب در پست‌های حساس و مدیریتی، جذب اولیه، تمدید قرارداد و تجدید نظر را نیز از دیگر گروه‌های بررسی صلاحیت شده دانست و افزود: در بخش جذب نیروهای پیمانی آزمونی از تعداد 107 نفر افراد معرفی شده بالغ‌بر 80 درصد و در بخش تبدیل وضعیت داوطلبین منسوب به ایثارگران از تعداد 405 نفر معرفی شده نزدیک به 100 درصد افراد تعیین تکلیف، ارزیابی و صدور رأی انجام شده است.

زمانی با بیان اینکه یکی از چالش‌های پیش رو در بررسی پرونده داوطلبین آزمونی نیاز به انجام استعلامات درون دستگاهی و برون دستگاهی استانی و کشوری بود، تاکید کرد: در صورت اکتفا به روال معمول اداری، مدت زمان طولانی تا وصول پاسخ سپری می‌شد از این رو رویکرد پیگیری با هدف تسریع در امور داوطلبین در دستور کار هسته گزینش قرار گرفت.

وی با اذعان به اینکه به کارگیری نیروهای متعهد و متخصص در اولویت اشتغال به کار هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی استان فارس بوده است، افزود: هدف گزینش علی‌الخصوص در شرایط حساس امروزی، انتخاب کارکنان صالح و متعهد بوده که بتوانند با روحیه جهادی، بیانیه گام دوم انقلاب را اجرایی کرده و خدمت‌گزار ملت شریف باشند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید