Iranian Agriculture News Agency

کانون بسیج جامعه کشاورزی مرودشت نمونه ملی شد

مسئول کانون بسیج جامعه کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: این کانون در طرح اعتلا (بسیج همگام با کشاورز) در جشنواره ملی مالک اشتر در سال 1400 حائز رتبه برتر کشوری شد.

کانون بسیج جامعه کشاورزی مرودشت  نمونه ملی شد

به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، اکبر محمودی با بیان اینکه حدود ۶۵۰ نفر با مدرک حداقل کارشناسی در کانون بسیج جامعه کشاورزی این شهرستان فعال هستند، ابراز کرد: ۲۳۰ نفر از این اعضا مربیان جهش تولید هستند که در راستای تامین امنیت غذایی در محصولات راهبردی نظیر گندم، جو، ذرت علوفه ای و کلزا فعالیت می کنند.

وی؛ نظارت بر 49 هزار و ۲۲۰ هکتار محصولات راهبردی، واکسیناسیون و ویزیت رایگان بیش از ۱۳ هزار راس دام های سبک در مناطق کم برخوردار و برگزاری اردوهای جهادی را ازفعالیت های شاخص این کانون عنوان کرد. 

مسئول کانون بسیج جامعه کشاورزی شهرستان مرودشت با اشاره به اینکه در سال جاری با ارتقا سطح بسیج از بسیج مهندسین به بسیج جامعه کشاورزی، تصریح کرد: با عضویت کشاورزان و بهره برداران به این کانون اعضا به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرده است.

محمودی؛ هم افزایی و تعامل بسیار خوب با ادارات جهاد کشاورزی، دامپزشکی، امور عشایر و منابع طبیعی را در اجرای برنامه‌های فرهنگی و جهادی از مهمترین دلایل موفقیت این کانون اعلام کرد.

او با بیان اینکه جشنواره مالک اشتر هر ساله در بین سطوح مختلف  و رده های بسیج  برگزار می‌شود، اظهار کرد: تلاش‌های مدیران و مسئولان شاغل در بسیج هر ساله مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در نهایت با توجه به عملکرد سالانه، افرادی که موفقیت‌های خاصی را کسب کنند به عنوان برتر معرفی می شوند و جشنواره مالک اشتر به منظور تقدیر از این افراد برگزار می‌شود.

محمودی با اشاره به اهداف جشنواره مالک اشتر، اضافه کرد: معرفی مسئولان برتر در رده های مختلف، توسعه فرهنگ شایسته سالاری، ایجاد زمینه تعالی بخشی سازمانی و ایجاد یکپارچگی و همسویی از جمله اهداف این جشنواره است.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید