Iranian Agriculture News Agency

رئیس جهاد کشاورزی فارس:

آموزش و ترویج رکن اساسی و اصلی در برگزاری نمایشگاه است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: رکن اساسی و اصلی در برگزاری نمایشگاه ها موضوعات آموزشی و ترویجی است تا بتوانیم دستاورد ها را چه در حوزه های فناورانه و چه در حوزه محصولات به کشاورزان ارائه بدهیم.

آموزش و ترویج رکن اساسی و اصلی در برگزاری نمایشگاه است

به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، مجتبی دهقان پور در حاشیه آئین افتتاح نمایشگاه جامع کشاورزی ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این نمایشگاه به ویژه رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: امیدوارم این نمایشگاه‌ها بتواند کارکرد هایی را که برای آن متصور هستند جامعه عمل بپوشاند.

او با اشاره به اینکه در افتتاح نمایشگاه مذکور شاهد حضور مقام عالی وزارت جهاد کشاورزی و رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی بوده ایم که نشان از اهمیت و جایگاه برگزاری نمایشگاه دارد، اظهار کرد: یکی از انتظاراتی که از این نمایشگاه ها می رود این است که به توسعه نوآوری‌هایی که در حوزه های تولیدی وجود دارد کمک کند.

این مقام مسئول با بیان اینکه یکی از کارکردهای دیگری که از برگزاری نمایشگاه متصور هستیم ارائه محصولات جدیدی است که می تواند بهره وری تولید را افزایش دهد، ابراز کرد: حضور بیش از 430 شرکت توانمند داخلی و خارجی در این نمایشگاه در دستیابی به این کارکرد بسیار مهم و اثر گذار است.

دهقان پور با تاکید بر اینکه توسعه رویکردها و روش هایی که بهره برداران می تواند به کار بگیرند تا بتوانند تولید را به بهترین نحو ممکن و با بیشترین بهره وری انجام دهند یک دستاورد مهم از برگزاری این نمایشگاه می تواند باشد، بیان کرد: ایجاد ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین تولیدکنندگان و کشاورزان موضوعی است که در برگزاری نمایشگاه مورد توجه است.

به گفته وی؛ غرفه شماره 25 در سالن شماره 6 نمایشگاه بین المللی تهران مختص سازمان جهاد کشاورزی استان فارس است که از نوزدهم تا 22 دی ماه از ساعت 9 تا 15 پذیرای بازدید کنندگان خواهند بود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید