Iranian Agriculture News Agency

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان گفت: از ابتدای طرح اصلاح سیاست ارز ترجیحی و مردمی سازی یارانه ها تا کنون 27 واحد صنفی متخلف شناسایی و پرونده تعزیراتی به ارزش بیش از 3 میلیارد ریال برای آنان تشکیل شده است.

شناسایی 27 واحد صنفی متخلف در ارسنجان

به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس،  غلامعباس زارعی فر با بیان اینکه تا کنون پرونده ی 17 مورد از واحد های متخلف شهرستان ارسنجان منجر به صدور رای تعزیراتی شده است، تصریح کرد: میزان این جریمه ها 2 میلیارد و 300 میلیون ریال است.

این مقام مسئول با بیان اینکه بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی تداوم دارد، اظهار کرد: احتکار، گران فروشی، عدم درج قیمت، تعطیلی خود سرانه و عدم رعایت ساعت پخت نان، عرضه خارج از شبکه اقلام و کالاهای اساسی از جمله تخلفات واحد های صنفی مذکور بوده است.

وی با اشاره به اینکه اکیپ های نظارتی شهرستان ارسنجان متشکل از نمایندگان جهاد کشاورزی، فرمانداری، دادستانی عمومی و انقلاب، صمت، اتاق اصناف، بسیج اصناف، اماکن، شبکه بهداشت و دامپزشکی بوده است، افزود: شهروندان این شهرستان می توانند تخلفات حوزه ی بازار را از طریق شماره تلفن 43523609 و یا شماره ۱۲۴ به واحدهای نظارتی اطلاع رسانی کنند.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید