Iranian Agriculture News Agency

نشست روسای سازمان های منطقه 2 وزارت جهاد کشاورزی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: نشست روسای سازمان های منطقه 2 کشور به میزبانی این سازمان و با هدف کمک به توسعه بخش کشاورزی برگزار شد.

نشست روسای سازمان های منطقه 2 وزارت جهاد کشاورزی

به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، مجتبی دهقان پور با بیان اینکه منطقه 2 کشور مشتمل بر استان های بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری،خوزستان، اصفهان و فارس است، تصریح کرد: در این نشست که با حضور مشاور محترم وزیر و مدیر کل هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد، سازمان ها در رابطه با موضوعاتی که در دستور کار بود اظهار نظر کردند.

به گفته وی؛ موضوعات مطرح شده در آیین نامه مناطق از جمله چگونگی فعالیت مناطق، بازه های زمانی و حوزه کاری و وظایفی که مناطق پنجگانه در کشور می توانند داشته باشند به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و پیشنهادات و کامنت ها با همفکری لحاظ شد.        

رئیس منطقه 2 کشور با اشاره به قانون انتزاع و محول شدن حوزه بازار و مزرعه تا سفره به بخش کشاورزی، اظهار کرد: بررسی چارت تشکیلاتی چابک که بتواند در این زمینه، قسمتی از نیازهای بخش اجرا را مرتفع و به مسائل و مشکلات پیش روی بهره‌برداران کمک کند از دیگر موضوعات بررسی شده در این نشست بود.

دهقان پور با اشاره به اینکه در نشست مذکور مسائل و مشکلات سازمان های هفتگانه منطقه دو کشور طرح و جمع بندی شد، افزود: مقرر شد این موارد توسط مدیر کل هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی به مقام عالی وزارت منعکس شود و نظام بخشی بهتری داشته باشد.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید