Iranian Agriculture News Agency

دهقان پور تصریح کرد:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از حصول اشتراک نظر برای تسریع در رفع تداخلات اراضی این استان خبر داد و گفت: از ابتدای سال تا کنون در رفع تداخلات جایگاه استان به میزان پنج سکو ارتقا یافته است.

اشتراک نظر برای تسریع در رفع تداخلات اراضی فارس

به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، مجتبی دهقان پور در نشست مشترک با رئیس سازمان امور اراضی کشور که با حضور دستگاه های ذی ربط استانی در رفع تداخلات برگزار شده بود، تصریح کرد: تلاش داریم تا خلاء هایی که در رفع تداخلات ارضی وجود دارد را برطرف کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه همه دستگاه های ذی مدخل در رفع تداخلات دارای یک فصل مشترک در اجرای قانون هستند، اظهار کرد: در تلاش هستیم به یک مفاهمه برسیم از این رو ایرادات و موانع در مسیر اجرای قانون را باید رفع کرد.

وی با تاکید بر اینکه تا کنون نقصان کار این بوده که پلاک محور به بررسی و رفع تداخلات نپرداخته ایم، ابراز کرد: پیشنهاد می شود مبنای کار بر اساس پلاک ها باشد و این پلاک ها را دسته بندی کنیم.

دهقان پور بیان کرد: امیدواریم با اهتمام بیش از پیشی که شکل گرفته بتوانیم به روند رفع تداخلات و تعین تکلیف اراضی سرعت بخشیده و به جایگاه اصلی در بین استان های کشور دست یابیم.

نشست بررسی رفع تداخلات اراضی استان فارس با حضور عبدالعلی کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار فارس، صفدر نیازی رئیس سازمان امور اراضی کشور، حمید رضا نریمانی مدیرکل دفتر ساماندهی و تعیین تکلیف اراضی این سازمان، مجتبی دهقان پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، عبدالحسن صمد نژاد مدیر کل منابع طبیعی و تعدادی از مدیران ذی ربط دیگر برگزار شد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید