Iranian Agriculture News Agency

به مناسبت هفته جهاد کشاورزی؛

مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جهاد کشاوزی استان فارس از آغاز مسابقات ورزشی داخلی این سازمان به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: این مسابقات در سه رشته ورزشی مختلف برگزار می شود.

مسابقات ورزشی درون سازمانی جهاد کشاورزی فارس آغاز شد

به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، مهدی نصیری با اذعان به اینکه بهبود سلامت کارمندان با تقویت روحیه ورزش در بین کارکنان از جمله برنامه های مورد توجه است، تصریح کرد: این مسابقات در رشته های تنیس روی میز بانوان و فوتسال و والیبال آقایان طرح ریزی و در حال اجرا است. 

این مقام مسئول با بیان اینکه در رشته تنیس روی میز 14 نفر از بانوان شاغل در سازمان جهاد کشاورزی به رقابت پرداخته اند، اظهار کرد: در این دور از رقابت ها که با حضور سه نفر داور انجام شده است صدیقه زارع از مدیریت هماهنگی ترویج مقام نخست، نجما ناز طبیب زاده از اداره فناوری های مکانیزه مقام دوم و مریم فلاحتی از مدیریت امور مالی مقام سوم را کسب کردند.

نصیری با اشاره به اینکه مسابقات گروه آقایان با حضور 6 تیم فوتسال و پنج تیم والیبال از سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، مدیریت شعب بانک کشاورزی، مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و اداره کل امور عشایر در حال جریان است، افزود: قریب به صد نفر از کارکنان در این رقابت ها حضور دارند.

مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جهاد کشاوزی استان فارس با بیان اینکه مسابقات گروه مردان در سالن ورزشی اداره کل منابع طبیعی در اکبرآباد در حال برگزاری است، ابراز کرد: فینال این مسابقات پنج شنبه بیست و ششم خرداد ماه برگزار و تیم های برتر مشخص می شوند. 

وی به برگزاری نمایشگاه از مزرعه تا خانه مختص عرضه محصولات کشاورزی و غذایی در حاشیه سازمان جهاد کشاورزی استان فارس نیز اشاره و اضافه کرد: این نمایشگاه با 14 غرفه نیز به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی بر پا شده است.

مسابقه 2

مسابقات 2

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید