Iranian Agriculture News Agency

با حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس کمیته راهبردی فناوری نانو کشور، مجتبی دهقان پور به عنوان رئیس کمیته راهبردی فناوری نانو وزارت جهاد کشاورزی در استان فارس معرفی شد.

رئیس کمیته راهبردی فناوری نانو کشاورزی فارس معرفی شد

به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، در نشست شورای تحقیات استان فارس که امروز چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه برگزار شد این حکم توسط مجتبی خیام نکویی به رئیس سازمان جهاد کشاورزی این استان اعطا شد.

در متن این حکم با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نامگذاری سال ۱401 به نام سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین و ضرورت نفوذ فناوری های نوین در بخش کشاورزی و با توجه به توانایی فناوری های نانو در حل مشکلات بخش کشاورزی و منابع طبیعی، آمده است: انتظار می رود با سازماندهی توانمندی های موجود در استان فارس در عرصه نانو و با تعامل سازنده با موسسات پژوهشی و نهادهای مختلف شاهد رسوخ بیش از پیش این فناوری در بخش های مختلف و تجاری سازی آن با توسعه شرکت های دانش بنیان در این عرصه باشیم.

در پایان این حکم با اشاره به دستور مقام عالی وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر هماهنگی با کمیته راهبردی فناوری نانو در وزارت افزوده شده: گزارش پیشرفت کار مطابق با شیوه نامه و دستورالعمل های ابلاغی می بایست به کمیته مذکور ارسال شود.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید