Iranian Agriculture News Agency
کی‌روش چکش به دست شد!


سرمربی تیم ملی در جریان تمرین روز جمعه وسیله جالبی را در اختیار داشت.

به گزارش "ورزش سه"، تمرینات تیم ملی از روز پنجشنبه زیر نظر کارلوس کی روش آغاز شد اما تمرین روز جمعه تیم ایران حاشیه های زیادی داشت. سرمربی تیم ملی در این جلسه تمرینی وسیله جالبی را به همراه خود داشت. کی روش در اواسط تمرین یک "چکش" در دستان خود داشت که در روزهای شلوغ و پرحاشیه تیم ملی می تواند نمادی از ابزارهای مورد استفاده کی روش در این روزها باشد.

کی روش که همواره به موضع گیری صریح علیه منتقدان و دشمنان خود مشهور است، در حاشیه همین جلسه تمرینی علیه حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی موضع گیری کرد تا نشان دهد همچنان مانند همیشه چهره منحصر به فرد خود در تقابل با مخالفان را حفظ کرده و برخورد های صریح و محکم او ادامه دارد. او البته این روزها از گذشته عصبانی تر است و روز 5شنبه نیز در اولین جلسه تمرینی تیم ملی ترجیح داد تا نسبت به عدم تحقق وعده های وزیر ورزش موضع گیری کند و از عدم برگزاری 7 دیدار دوستانه با تیم های مطرح دنیا انتقاد کند.

سرمربی تیم ملی در دقایق پایانی تمرین، چکشی مهر و موم شده در دست داشت که استفاده از آن در جریان تمرین و حاشیه آن بسیار عجیب به نظر می رسید. رفتار همراهان کی روش در انتهای تمرین و در دقایقی که کی روش این چکش را در دست گرفته بود، نشان می دهد که او دقایقی با اطرافیان خود درباره طرز استفاده از این چکش به گفت و گو پرداخته و اطرافیان البته واکنشی همراه با خنده نسبت به این وسیله داشتند.

اگر بخواهیم نگاهی خوش بینانه به این چکش داشته باشیم، می توانیم چکش در دستان کی روش را وسیله ای برای پرورش نسل جدید فوتبال ایران بدانیم. سرمربی تیم ملی در این اردوی تیم ملی بازیکنان زیادی از لیگ برتر را به تیم ملی فراخوانده است تا برای تراش دادن بازیکنان لیگ برتری و نسل سازی برای آینده تیم ملی تلاش کند. اضافه شدن بازیکنانی مانند مجید حسینی، زکی پور، اکبر ایمانی، چشمی و قلی زاده و چند چهره جوان دیگر نشان می دهد کی روش برای بعد از جام جهانی نیز برنامه دارد و می خواهد نسل جدید تیم ملی را چکش کاری کند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید