Iranian Agriculture News Agency

دیمیتری مدودف، نخست وزیر روسیه، به تازگی از تصویب استراتژی توسعه صادرات در صنعت ماشین آلات کشاورزی تا سال 2025، خبر داد.

روسیه ، استراتژی بلندمدت برای توسعه صادرات ماشین آلات کشاورزی را تصویب کرد

دیمیتری مدودف، نخست وزیر روسیه، به تازگی از تصویب استراتژی توسعه صادرات در صنعت ماشین آلات کشاورزی تا سال 2025، خبر داد.

به گزارش ایانا از سایت "اگرو اینفو"، استراتژی تصویب شده برای سرعت بخشیدن به رشد صادرات ماشین آلات کشاورزی روسیه طراحی شده است. همچنین این استراتژی برای دستیابی به هدف افزایش فروش ماشین آلات کشاورزی در بازارهای سنتی، ورود به بازارهای جدید فروش، همچنین افزایش تعداد شرکت ها در حوزه صادرات برنامه ریزی شده است.

انتظار می رود که با اجرای این استراتژی، افزایش صادرات ماشین آلات کشاورزی داخلی به میزان سه برابر افزایش یابد - به طوری که از 10.2 میلیارد روبل در سال 2018 به 30.2 میلیارد روبل تا سال 2025 برسد.

همچنین از نتایج استراتژی ، افزایش شمار شرکت ها در حوزه صادرات از 48 به 70 شرکت است. که در نتیجه، بیش از 80 درصد از شرکت های روسی محصولات خود را در بازارهای خارجی به فروش می رسانند. در عین حال، کشورهای وارد کننده ماشین آلات کشاورزی روسی، از 35 در سال 2018 به 65 در سال 2025 افزایش خواهند یافت.

استراتژی توسعه صادرات به افزایش حجم ظرفیت تولید شرکت های روسی و، در نتیجه، تولید ماشین آلات و افزایش تقاضا برای مواد خام، اجزا و مواد تولید داخلی کمک خواهد کرد.

ترجمه: فرحناز سپهری

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید