Iranian Agriculture News Agency

در دیدار رئیس سازمان امور عشایر با وزیر راه و شهرسازی مطرح شد:

رئیس سازمان امور عشایر ایران به منظور گفتگو و تبادل نظر در خصوص پاره ای از موضوعات جامعه عشایری کشور در حوزه راه با وزیر راه و شهرسازی دیدار کرد.

اختصاص قیر رایگان، تعمیر و نگهداری راه‌های عشایری

 

 

به گزارش خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) از سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی رئیس سازمان امور عشایر ایران با حضور در وزارت راه و شهرسازی با محمد اسلامی در خصوص پاره ای از موضوعات جامعه عشایری در حوزه راه و نگهداری راه های عشایری گفتگو و تبادل نظر کردند.

رئیس سازمان امور عشایر ایران و وزیر راه و شهرسازی در این دیدار بر ضرورت تعمیر و نگهداری راه‌های عشایری و همکاری های مشترک و دوجانبه در این خصوص تاکید کردند.

اختصاص قیر رایگان برای راه های عشایری از دیگر موضوعاتی بود که در نشست قندالی رئیس سازمان امور عشایر و  اسلامی وزیر راه و شهرسازی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
 

thum-844927f28df50785e8f-دیدار_با_وزیر_راه_11672

در این دیدار که در دفتر وزیر برگزار شد، شاهپور علائی مقدم معاون توسعه و امور زیربنائی سازمان امور عشایر ایران و فضل خرم مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان حضور داشتند.   

66 هزار کیلومتر راه دسترسی عشایری در کشور برای تردد جمعیت یک میلون و 200 هزار نفری جامعه عشایری وجود دارد که مرمت و نگهداری این راه ها در طول سال نیاز به اعتبارات زیادی دارد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید