Iranian Agriculture News Agency

در سامانه جامع اولویت های پژوهشی کشور امکان مشاهده آزاد و رایگان کلیه اولویت های پژوهشی دستگاه های اجرایی کشور (بیش از 30 هزار عنوان اولویت پژوهشی از 555 دستگاه) و برخی از شرکت های دانش بنیان کشور در همه رشته های دانشگاهی از یک پنجره واحد و با قابلیت انواع مختلفی از جستجوها فراهم گردیده است.

راه اندازی سامانه جامع اولویت های پژوهشی کشور

سامانه جامع اولویت های پژوهشی کشور به آدرس www.olaviatha.ir راه اندازی شده است.

به گزارش ایانا از سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، سامانه جامع اولویت های پژوهشی کشور به آدرس www.olaviatha.ir راه اندازی شده است. در این سامانه امکان مشاهده آزاد و رایگان کلیه اولویت های پژوهشی دستگاه های اجرایی کشور (بیش از 30 هزار عنوان اولویت پژوهشی از 555 دستگاه) و برخی از شرکت های دانش بنیان کشور در همه رشته های دانشگاهی از یک پنجره واحد و با قابلیت انواع مختلفی از جستجوها فراهم گردیده است .

براساس این گزارش، پژوهشگران و محققان می توانند با تعریف پایان نامه های خود در راستای اولویت های پژوهشی دستگاه های کشور و یا شرکت های دانش بنیان، از مزیت های مختلف آن همچون: حمایت مالی، کسر خدمت سربازی و قرار گرفتن در لیست اولویت های استخدامی شرکت های دانش بنیان کشور استفاده کنند .

علاوه بر این، فارغ التحصیلان نیز می توانند طرح های پژوهشی دستگاه های کشور و شرکت های دانش بنیان را جستجو نموده و برای انجام آن اقدام نمایند. در این سامانه قابلیتی تحت عنوان ماژول «به من اطلاع بده» پیش بینی شده است که محققان می توانند به کمک آن، با تعریف برخی از کلید واژه ها، در صورت تعریف اولویت پژوهشی و یا طرح پژوهشی جدید توسط یک دستگاه دولتی و یا یک شرکت دانش بنیان، در زمینه های مورد علاقه خود، از آن مطلع گردند.

همچنین در این سامانه دسترسی به بانک جزوات دانشگاهی کشور نیز برای دانشجویان فراهم شده است .


انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید