Iranian Agriculture News Agency

نیکبخت مناسب‌ترین گزینه برای جهاد کشاورزی است

دبیر کل اتحادیه تولید و تجارت آبزیان گفت: با توجه به سوابق گزینه پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی ارتباط وی با صنعت آبزیان به‌خصوص پرورش میگو بسیار مطلوب و حمایتگر بوده است.

نیکبخت مناسب‌ترین گزینه برای جهاد کشاورزی است

مجید خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایانا در خصوص«محمدعلی نیکبخت» گزینه پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی بیان کرد: اتحادیه  تولید و تجارت آبزیان طی نامه‌ای از رئیس‌جمهور در خصوص این حسن انتخاب تشکر کرده است.

وی ادامه داد: اعضای اتحادیه ما که شامل تولیدکنندگان میگو، خاویار، ماهی در قفس، صنایع شیلاتی و واردکنندگان و صادرکنندگان هستند این انتخاب را مثبت ارزیابی می‌کنند و در بین گزینه‌های مطرح، نیکبخت شخصیت شناخته‌شده‌ای دارد.

دبیر کل اتحادیه تولید و تجارت آبزیان اضافه کرد: وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی سال‌ها مدیریت جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان را بر عهده داشته است و همچنین در معاونت طرح و برنامه این وزارتخانه فعالیت کرده است. به‌طورکلی شخصیت و مشی مدیریتی او معتدل و منطقی است و مناسب این مسئولیت است.

خدایی گفت: ارتباط نیکبخت با صنعت آبزیان به‌خصوص پرورش میگو در منطقه گواتر بسیار مطلوب و حمایتگر بوده و امیدواریم با حضور وی، وضعیت وزارت جهادکشاورزی ساماندهی شود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید