Iranian Agriculture News Agency

همراهی رییس ورزش‌های همگانی پایتخت با فیلم تاریخ باشگاه آبی‌پوش

فیلم تاریخ باشگاه آبی‌های پایتخت با نام «آبی به رنگ آسمان»به کارگردانی امیر رفیعی، درحالی به روزهای پایانی تولید نزدیک می‌شود که بعد از شماری از چهره‌های سرشناس سینما و ورزش، رییس ورزش‌های همگانی پایتخت هم در آن حضور یافت.

«آبی به رنگ آسمان» به مرحله تدوین رسید
به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی پروژه، دکتر ولی‌الله شجاع‌پوریان رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی استان تهران، معاون اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری پایتخت، عضو سابق شورای شهر تهران و نماینده اسبق مجلس در فیلم مستند «آبی به رنگ آسمان» حاضر شد و کوشید به زعم خود درباره ارتقای فرهنگ هواداری در راستای اخلاق شهروندی و نقش باشگاه‌های پرطرفدار در  این زمینه صحبت کند.
شجاع‌پوریان به همراه شاهرح رضایی‌فر مدیرکل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری برای ضبط سکانس‌هایش در «آبی به رنگ آسمان» حاضر شد.
«آبی به رنگ آسمان» چند روز قبل آخرین ضبط خود که مرتبط با تیتراژ آغازین بود، در ورزشگاه شیرودی تهران یا همان امجدیه سابق پشت سر گذاشت تا کار وارد مراحل نهایی تدوین توسط رضا تاری‌وردی شود.
در این فیلم که قبل تر «4 فینال آسیا» نام داشت، به ترتیب ورود در فیلم چهره‌هایی مطرح همچون همایون ارشادی، مهناز افشار، سیامک انصاری، فرهاد اصلانی، حمیدرضا آذرنگ، بابک حمیدیان و رضا یزدانی حضور داشته‌اند و رضا یزدانی دو اثر نیز یرای این کار خوانده است. تهیه‌کنندگی «آبی به رنگ آسمان» را رفیعی برعهده داشته و شهاب کاظمی به عنوان مشاور پروژه حضور داشته است. خشایار الوند هم نگارش متن فیلم را انجام داده است.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید