Iranian Agriculture News Agency

محسن غرویان در گفت‌وگو با ایانا:

آقای روحانی با قدرت هر چه تمام‌تر در برابر مدعیان جهانی علیه ایران بایستد/فرصتی مناسب برای بیان…

محسن غرویان فعال سیاسی با اشاره به اینکه حضور رئیس‌جمهوری در مجممع عمومی سازمان ملل متحد از دو جنبه حائز اهمیت است، به خبرنگار سیاسی ایانا گفت: نکته اول این است که حضور آقای روحانی در سازمان ملل وظیفه‌ای است از جانب ملت برعهده ایشان گذاشته شده است. به هر حال، ملت ایران این مطالبه را از آقای روحانی دارند که حتما در این مجمع شرکت کنند و از حیثیت و حقوق ملت ایران دفاع کنند و حرف‌‌های ملت را به گوش جهانیان برسانند. بنابراین حضور رئیس‌جمهوری دراین مجمع وظیفه‌ای است که بر عهده ایشان گذاشته شده است.

آقای روحانی از حیثیت و حقوق ملت ایران دفاع کنند

او  اهمیت حضور دراین مجمع را نکته دوم دانست و افزود: ما تریبون‌های جهانی کم داریم و یکی از بزرگترین تریبون‌های جهان سازمان ملل ، شورای امنیت و اینگونه مجامع است. وقتی رئیس‌جمهور کشومان در تریبون جهانی وبین‌المللی مثل سازمان ملل سخن می‌گوید همه جهانیان حرف‌های ایشان را می‌شنوند.

غرویان با تاکید براینکه آقای روحانی قطعا براساس منطق و عقلانیتی که دارند از حقوق ملت ایران دفاع می‌کنند، گفت: اکنون یکی از حربه‌هایی که دولت ترامپ عیله ایران مطرح می‌کند این است که ایران حامی تروریسم است . در حالی‌که روز گذشته در شهر اهواز تروریست‌ها مردم و کودکان را به‌خاک و خون کشیدند. این نشان‌دهنده این است که ایران قربانی تروریسم است. بنابراین آقای روحانی می‌توانند با قدرت هر چه تمام‌تر در برابر مدعیان جهانی علیه ایران بایستند و از حقوق ملت ایران دفاع کنند.

او با اشاره به اینکه حضور آقای روحانی دراین مجمع فرصت مناسبی برای بیان مطالبات ملت ایران است ، توضیح داد:رئیس‌جمهوری و همراهان او مثل وزیر امورخارجه باید دراین نشست حضور پیدا کرده و از تریبون‌های جهانی استفاده کنند در غیر اینصورت فرصت‌ها از دست خواهد رفت.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید