Iranian Agriculture News Agency

جای تأسف است افراد و رسانه‌هایی که مدعی انقلابی‌گری و ارزش‌مداری هستند برای مخالفت با اظهارات یک مسئول و یا یک نماینده مردم متوسل به ادبیات ضد ارزشی و کوچه‌بازاری می‌شوند.

انتقاد عارف از ادبیات «کوچه‌بازاری» یک رسانه

به گزارش ایانا به نقل از ایسنا، رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم حفظ منافع و انسجام ملی از سوی مسئولان قوای سه‌گانه و تریبون‌داران گفت: جای تأسف است افراد و رسانه‌هایی که مدعی انقلابی‌گری و ارزش‌مداری هستند برای مخالفت با اظهارات یک مسئول و یا یک نماینده مردم متوسل به ادبیات ضد ارزشی و کوچه‌بازاری می‌شوند.

به گزارش ایانا، محمدرضا عارف در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

«در شرایط فعلی کشور لحاظ کردن منافع ملی و وحدت و انسجام ملی از سوی مسئولان قوای سه‌گانه و تریبون داران باید بیش از گذشته موردتوجه قرار بگیرد، جای تأسف است افراد و رسانه‌هایی که مدعی انقلابی گری و ارزش‌مداری هستند برای مخالفت با اظهارات یک مسئول و یا یک نماینده مردم متوسل به ادبیات ضد ارزشی و کوچه‌بازاری می‌شوند. رسانه‌های ما باید با رعایت اخلاق و حرمت افراد به این موارد بپردازند و فرصت پاسخگویی به نقدها را فراهم کنند.»

نطق هفته گذشته غلامرضا حیدری و پروانه سلحشوری از اعضای فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی واکنش‌های بعضاً تند برخی از فعالان سیاسی و نمایندگان اصولگرای مجلس را در پی داشت، ازجمله آن روزنامه کیهان دراین‌باره نوشت: دو تن از وکیل الدوله‌های فراکسیون امید در نطق‌های پیش از دستور مجلس به بهانه مشکلات اقتصادی، هر لجنی که از دهانشان بیرون آمده بود را به چهره نظام و رزمندگان اسلام پاشیده‌اند. بااینکه نظارت استصوابی بود، بعضی از این اجق‌وجق‌ها وارد مجلس شدند، حالا ببین اگر نبود چی می‌شد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید