Iranian Agriculture News Agency

نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیران و طرح سؤال از رئیس‌جمهوری با منافع و مصالح کشور همخوانی ندارد و به مردم کمکی نمی‌کند.

استیضاح وزیران مخالف منافع ملی است

به گزارش ایانا به نقل از ایرنا، محمدکاظمی اظهار داشت: در شرایط فعلی باید به فکر حل مشکلات مردم باشیم و با همدلی برای خروج از این شرایط برنامه‌ریزی کنیم.

او خاطرنشان کرد: در شرایط خاصی که کشور به سر می‌برد و از هر طرف مورد هجوم دشمنان به‌ویژه آمریکا هستیم، استیضاح‌ها را به صلاح کشور نمی‌دانم.

نائب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس دهم تأکید کرد: در این جنگ اقتصادی که علیه کشور ما به راه افتاده است، باید ابتکار عمل خودمان را برای رفع مشکلات اقتصادی مردم به کار ببندیم.

به گفته او دولت و مجلس باید در کنار هم و همراه هم باشند و با وحدت و همدلی مشکلات کشور را حل کنند.

کاظمی ادامه داد: وزیران دولت همگی فرزندان این آب‌وخاک هستند و ادامه روند استیضاح‌ها و تزلزل در کابینه دولت را به مصلحت کشور نمی‌بینم.

او بابیان اینکه بازتاب جهانی استیضاح‌های پی‌درپی به‌هیچ‌عنوان مطلوب نیست، بیان کرد: این استیضاح‌ها کمکی به مردم نمی‌کند، بلکه باید برای حل مشکلات مردم همراه هم باشیم.

عضو ارشد فراکسیون امید مجلس تأکید کرد: جدای از استیضاح وزیران، معتقدم که تیم اقتصادی دولت باید ترمیم شود، اما این ترمیم هیچ ارتباطی با وزیر آموزش‌وپرورش ندارد.

کاظمی با اشاره به وحدت بی‌نظیر و مثال‌زدنی در زمان دفاع مقدس ابراز داشت: امروز که جنگ اقتصادی علیه ما آغازشده است، گویی همدلی و وحدت را فراموش کرده‌ایم.

نماینده مردم ملایر در مجلس دهم تأکید کرد: به‌جای اینکه همه در کنار یکدیگر مشکلاتی که ناخواسته به وجود آمده را حل کنیم، دولت را مقصر می‌دانیم.

کاظمی گفت: البته برخی سیاست‌ها و برنامه‌ها به‌طورقطع اشتباه بوده و باید اصلاح شود و این امر جز با وحدت و همدلی محقق نمی‌شود.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید