Iranian Agriculture News Agency

یک نماینده اصولگرا تأکید کرد:

یک نماینده اصولگرای مجلس تأکید کرد: ممکن است مشکلات در بعضی موارد خودش را به تهدید نزدیک کرده باشد اما به بحران نرسیده‌ است. تهدید و بحران تعریف استانداردی دارد. این حرف رئیس‌جمهور را قبول دارم و منطقی است.

همچون رئیس‌جمهور معتقدم به بحران نرسیده‌ایم

به گزارش ایانا به نقل از ایلنا، محسن کوهکن دراین‌باره که بعضی اعتقاددارند حسن روحانی در جلسه سؤال از رئیس‌جمهور سکوت کرد، گفت: کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند به‌جای اینکه هدف غایی‌شان از سؤال و پاسخ، رفتن به سمت‌وسوی حل مشکلات مردم باشد به دنبال این هستند که به خاطر منافع باندی و جناحی، شکاف و انشقاق بیشتر شود. این نوع صحبت کردن سیاسی صحبت کردن است یعنی می‌خواهند بگویند حرف‌هایی بوده که ایشان نگفته است.

او تأکید کرد: سؤالات مطرح و پاسخ‌ها در چارچوبی ارائه شد و آیین‌نامه هم تکلیف را مشخص کرده است، نتیجه غایی آن جلسه هم باید به حل مشکلات بیانجامد و نه به شکاف بیشتر؛ معمولاً سیاسیونی که در دایره محدود حزب و جناح خودشان حضور دارند، به این نوع تحلیل‌ها پرداخته‌اند.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی درباره اظهارات رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه در شرایط بحرانی قرار نداریم، گفت: من هم دقیقا معتقدم که ما در هیچ مرحله‌ای به بحران نرسیده‌ایم. ممکن است مشکلات در بعضی موارد خودش را به تهدید نزدیک کرده باشد، اما به بحران نرسیده‌ است. تهدید و بحران تعریف استانداردی دارد. این حرف رئیس‌جمهور را قبول دارم و منطقی است.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره تأکید رئیس‌جمهور به وحدت اظهار داشت: هر فکر عاقلی این را می‌داند که هیچ جامعه‌ای از تفرقه و چنددستگی به‌جایی نرسیده و بر مشکلاتش فائق نیامده است. اولین شرط فائق آمدن به مشکلات وحدت است و در این شکی نیست. این وحدت و اتحاد نسبی است. گاهی با توجه به شرایط، میزان همبستگی باید خیلی بیشتر باشد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید