Iranian Agriculture News Agency

نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین مجلس:

نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت: علت عدم‌حمایت ما از سؤال از رئیس‌جمهور این است که نیت سؤال‌کنندگان ضربه‌زدن به دولت بوده است.

سؤال‌کنندگان از روحانی دنبال ضربه‌زدن به دولت هستند

به گزارش ایانا غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، درباره طرح سؤال از رئیس‌جمهور اظهار کرد: کسانی که سؤال از رئیس‌جمهور را در مجلس دنبال می‌کردند به دنبال اهداف سیاسی هستند و اتفاقاً رهنمود اخیر رهبری آن‌ها را پنچر کرده است.

او افزود: ما معتقدیم آقای روحانی خودش باید در بازه‌های زمانی مختلف در مجلس شورای اسلامی حضور یابد و به نمایندگان گزارش کار بدهد، با آن‌ها مشورت کند، از آن‌ها کمک بخواهد و تعاملش را افزایش دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به ایسنا گفت: ما خوشحال بودیم کسی که ادبیات مجلس شورای اسلامی را بلد است رئیس‌جمهور شده ولی الآن درواقع ارتباط رئیس‌جمهور با مجلس شورای اسلامی قطع است. ایشان باید خودش وقت بگذارد. اگر رسانه‌ها نبودند می‌شد گفت انگار مجلس و دولت در دو کشور مختلف زندگی می‌کنند ما معتقدیم کانال‌های ارتباطی قطع است درحالی‌که رئیس‌جمهوری باید از توان و ظرفیت مجلس برای توجیه مردم و نمایندگان استفاده کند و اگر این‌طور نباشد خسارت می‌بیند.

جعفرزاده اضافه کرد: اگر آقای روحانی در روز طرح سؤال ثابت کند که تسلطی بر حوزه‌ها دارد و راهکارها را تشریح کند مثلاً بگوید برای تثبیت نرخ ارز چه فرآیندی طی شده است مجلس حتماً قانع می‌شود. البته عده‌ای هستند که همیشه با همه‌چیز مخالف هستند و متأسفانه فضا به‌گونه‌ای شده که همه می‌خواهند نقش اپوزیسیون را ایفا کنند.

 نایب‌رئیس فراکسیون مستقلین مجلس بابیان این‌که «موضوع سؤال از رئیس‌جمهوری هنوز در این فراکسیون به بحث گذاشته نشده است» : سؤال‌کنندگان نیت‌شان ضربه زدن به دولت بوده و علت عدم‌حمایت ما از سؤال هم همین بوده است.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید