Iranian Agriculture News Agency

غلامحسین محسنی اژه‌ای خبرداد

حجت‌‌‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای ، سخنگوی قوه قضاییه تاکید کرد: پرونده شهرام جزایری به تهران ارجاع خواهد شد.

ارسال پرونده شهرام جزایری به تهران

به گزارش سرویس سیاسی ایانا و به نقل از ایلنا، حجت‌‌‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در حاشیه جلسه مسئولان عالی قضایی درباره بازداشت شهرام جزایری گفت: باتوجه به نحوه خروج از کشور شهرام جزایری و پیشنهاد رشوه‌ای که داده است، قطعا به پرونده او رسیدگی خواهد شد و به علت سوابقی که از قبل داشته رسیدگی به این پرونده او نیز در تهران انجام خواهد شد و بر همین اساس هم خود نامبرده و هم پرونده‌اش به تهران منتقل می‌شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا به تعداد دستگیرشدگان اخلالگران اقتصادی کشور افزوده شده است، اظهار داشت: تا دیشب ۲۹ نفر را اعلام کردیم و هنوز اطلاع کسب نکردم که آنها که قرار بود دیشب و امروز هم دستگیر شوند، دستگیر شدند یا نه.

این مقام عالی قضایی عنوان اتهامی دستگیرشدگان را معاونت و مباشرت در اخلال اقتصادی برشمرد و تصریح کرد: در میان دستگیرشدگان افرادی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه تجارت هستند.

اژه‌ای درباره زمان برگزاری دادگاه این افراد خاطرنشان کرد: نمی‌توان زمان دقیقی تعیین کرد چون باید تشریفات قضایی طی و کیفرخواست نیز صادر شود اما به طور قطع این پرونده با سرعت هرچه بیشتر پیگیری خواهد شد.

محسنی اژه‌ای افزود: مردم تصور نکنند که اگر فردی دستگیر شد فردا می‌توان او را محاکمه کرد زیرا باید مراحل قضایی طی شود.

معاون اول قوه قضاییه درباره جلسه امروز مسئولان قضایی نیز ابراز داشت: امروز با حضور رئیس قوه قضاییه درخصوص نحوه اطلاع‌‌‌‌رسانی در قوه قضاییه بحث و تبادل نظر شد که فکر می‌کنیم با تصویب تصمیمات صورت گرفته تحول خوبی در نحوه اطلاع‌‌‌رسانی قوه قضاییه ایجاد شود.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید